Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkan Saylan Kültür Merkezi

Recommended Posts

Ben ikinci gün yerler,in tozlanmasından dolayı çok kaymıştım.

Masa tenisi ayakkabısı ile felaket kaydım (Donic). Fakat koşu ayakkabısı ile hemen değiştirdim ve zemini çok çok daha iyi kavradı. Zemin PVC, fakat yumuşak değil, o yüzden kalın ve yumuşak tabanlı ayakkabı tavsiye edilir.

Yandan gelen ışıklardan da rahatsız oldum.

Benim gözler garip olduğundan (miks-astigmat ve çok farklı açıları var) ışıktan çok gölge ve yansımalardan çok etkileniyorum (Örnek: UPS spot lambalar yüzünden 3-4 tane top görüyorum masada; FBVTT'de, gündüz camdan gelen ışık yüzünden, top masa üstündeki cam yansımasında kayboluyor, akşam ise yine projektör lambaların yansıması ve top gölgeleri....). Bu salonda ise çok homojen bir aydınlatma var masa üstünde, yandan gelen ışığın ise masada hiç bir etkisi olmuyor (benim açımdan).

Not: Otobüs ile gelecekler için uyarı (Kadıköy yönünden), merkezin tam karşısında otobüs durağı yok. Önce veya sonra inmelesiniz. Minibüs ise tam yerinde indiriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

İsmail bey topkapı dan 500T otobüsü ile tek vesait gelebilirsiniz gülsuyu köprüsünden bir sonraki durakta esenkent durağında ininiz.Salona gelince çok güzel ve ferah bir salon,zemin gayet güzel çok beğendim diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..