Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ilk Kez Kombine Raket Alacağım

Recommended Posts

beyler ilk kez kombine raket alacağım ama gayet iyi bir oyuncuyum,ilkokul 3ten beri turnuva düzeyinde oynuyorum ama bi nasip olmadı pro raket almak,raket her zaman oyun seviyemin altında kaldı,bunları açıklama sebebim ilk kez kombine raket aldığımı söylediğim için bana bunların ağır gelmesini söylemenize fırsat bırakmamak.sizlere birkaç soru soracağım.raket tahtalarını detaylı olarak inceledim.hafif tahtalardan hoşlanıyorum ve hızlı bir atak oyuncusuyum.ayrıca 7 katman tahta alacağım. oyun stilime uygun bir çok raket içerisinden 3 taneye kadar indirdim.

http://tabletennisequipment.dandoy-sports.com/en/product_info.php?pName=stiga-hybrid-wood&cName=blades (Stiga Hybrid Wood )

http://tabletennisequipment.dandoy-sports.com/en/product_info.php?pName=andro-super-core-cell-off-&cName=blades (Andro Super Core CELL OFF +)

http://tabletennisequipment.dandoy-sports.com/en/product_info.php?pName=andro-cs7-velocity (Andro CS7 Velocity)

aslında ben stiga hybrid wooda karar kılmıştım yalnız andro marka tahtaları araştırdığımda çok yakın özelliklere sahip olmalarına rağmen fiyatlar arasında baya fark var.andro marka daha ucuz bunun sebebi orada yazmayan özelliklerden mi kaynaklanıyor yoksa sadece daha ucuz yapım maliyetiyle veya işçiliğin ucuz olmasıyla mı alakalı .

ve lastik olarak da tenergy 05 2.1 i düşünüyorum hem FH hem BH için.

özetle :neden yakın özellikteki farklı markalar çok farklı fiyatlarda ve bu üç tahtadan hangisini tavsiye edersiniz?tenergy 05 le kombine etmem bu üç tahtadan birini isabetli bir karar olur mu?

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar burda bir çok tecrübeli arkadaş varken bana konuşmak düşmese de ilk kombinasyon için Hybrid Wood , OFF+ seviyesi tahtalar hevesden başka bir şey değil.. Kendimden biliyorum ilk tahtam DHS CW-C Carbon'du.. Ben elimi oynatmıyordum.. Top gelip rakete çarpıp kendisi uçuyordu direk üstelik masaya bile çarpmıyordu direk dışarı gidiyordu.. Ve senin yazdığın tahtalar en hızlı tahtalar arasında.. Hele birde Tenergy 2.1mm demişsin üstüne.. Bu kombinasyonu kaç yıldır masa tenisi oynayanlar bile kolayca kullanamaz..

Kısacası bu hevesini bir kenara bırak.. Al kendine bir tane ALL+ yada OFF- bir tahta.. Üstüne tak 1.8mm yumuşak 2 tane lastik.. Bak keyfine.. Her ne kadar senelerdir oynasan bile hazır raketle kombinasyon arasında dağlar kadar fark var..

Yanlış bir şey dediysem tecrübeli arkadaşlarımız düzeltirse sevinirim..

İyi çalışmalar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar burda bir çok tecrübeli arkadaş varken bana konuşmak düşmese de ilk kombinasyon için Hybrid Wood , OFF+ seviyesi tahtalar hevesden başka bir şey değil..Ve senin yazdığın tahtalar en hızlı tahtalar arasında.. Hele birde Tenergy 2.1mm demişsin üstüne.. Bu kombinasyonu kaç yıldır masa tenisi oynayanlar bile kolayca kullanamaz..

Kısacası bu hevesini bir kenara bırak.. Al kendine bir tane ALL+ yada OFF- bir tahta.. Üstüne tak 1.8mm yumuşak 2 tane lastik.. Bak keyfine.. Her ne kadar senelerdir oynasan bile hazır raketle kombinasyon arasında dağlar kadar fark var...

:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafif tahtalardan hoşlandığını belirtmişsin. 2,1 mm Tenergy alabileceğin en ağır lastik. Bu seni çok rahatsız edecektir. Çift taraf Tenergy hemde 2,1 kalınlıkta birisinin raketiyle birkaç vuruş yap daha iyi anlarsın. Hafif kombinasyonlara alışıksan bileğinden sakatlık dahi yaşayabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafif tahtalardan hoşlandığını belirtmişsin. 2,1 mm Tenergy alabileceğin en ağır lastik. Bu seni çok rahatsız edecektir. Çift taraf Tenergy hemde 2,1 kalınlıkta birisinin raketiyle birkaç vuruş yap daha iyi anlarsın. Hafif kombinasyonlara alışıksan bileğinden sakatlık dahi yaşayabilirsin.

hangi lastiği önerirsiniz hafif olarak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yasaka rally bende kulalnıyorum hem kontrollü hemde hafif bir lastik tir 1.8 mm ( burdada abilerime bir soru sormak istiyorum yeni başlayan biri off bir tahta üzerine kontrollü lastik kullanırsa daha iyi olmaz mı bunlar bir birini tamamalr hem off - all aldın hemde kontrollü lastikler ozaman şutların çok ölü kalmazmı bu işi bilen abilerimiz aydınlata bilirse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..