Jump to content
Masatenisi.org Forum

Online Üye Rekoru Kırmak Isteyenler

ismail61

Recommended Posts

Birkaçgün öncesinden kararlaştırılan bir gün içerisinde 1-2 saat dilimi arasında arkadaşların katılımıyla forum sitemizde ONLİNE ÜYE REKORU kırabiliriz.

Uzun zamandır burada görüşme imkanı bulamayan birçok arkadaş vardır.Hepbirlikte online sohbet odasında sohbet edebiliriz.Canlı bilgi alışverişi yapabiliriz.

Arkadaşlar bazılarınız ne geregi vardır diyebilir belki ama,bu bir fikir oylamaya degmezmi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Birkaçgün öncesinden kararlaştırılan bir gün içerisinde 1-2 saat dilimi arasında arkadaşların katılımıyla forum sitemizde ONLİNE ÜYE REKORU kırabiliriz.

Uzun zamandır burada görüşme imkanı bulamayan birçok arkadaş vardır.Hepbirlikte online sohbet odasında sohbet edebiliriz.Canlı bilgi alışverişi yapabiliriz.

Arkadaşlar bazılarınız ne geregi vardır diyebilir belki ama,bu bir fikir oylamaya degmezmi?

Oylamaya değermi değmez mi bilmem ama benim bildiğim teğet geçer :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne zaman, ne zaman?w00t2.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçilmesi gereken rekorun ne olduğunu bilmiyorum. Ama adı rekor olduğuna göre baya bi kişi gereklidir herhalde. Bence de güzel bi fikir. Zaman belirlensin ben de varım. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim tarih olarak önerim:

01/01/2011(kulağa hoş geliyor.Belkide her sene aynı günde tekrarlarız)

saat 12:00-13:00 arası olabilir.Saat süresi 1 saati geçmese bence iyi olur.

Başka tarih vs fikirleri olan arkadaşlar yazabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ismail abi çok güzel gün seçmişssin aslında benim gönlümde 31/01/2011 saat 11-11.59 kadar kırsak çok güzel olurdu tam saat 12 felan geötiğinde amam herkes bende dahil dışarda vb yerlerde olacağız bence ismail abinin seçtiği tarih uygun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim gönlümde 31/01/2011 saat 11-11.59 kadar kırsak çok güzel olurdu tam saat 12 felan geldiğinde ama herkes bende dahil dışarda vb yerlerde olacağız

Evet herkes o saatte uygun olmayacagını düşünüyorum bende.İnşallah çok eglenceli olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..