Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Bu Ayakkabi Masa Tenisine Uygunmu

Recommended Posts

arkadaslar soyle bi etrafı gezdim masa tenisi icin pek bi alternatif yok... indoor olan ayakkabilar bile magazalarda ya var yada cok sınırlı modellerde.. nette baktim bi kac model var ama biraz pahali.sitede konulara baktim asics onermisler fakat nette asics satan yer bile yok...markafoni.com arada asics modellerini getirsede indoor ayakkabilar olmuyor...

bi ayakkabı baktım nikein kacuuck tabanli ayakkabısı. pek ayakkabıya kanım kaynamasa da foruma danısmak istedim.

http://img88.imageshack.us/img88/3794/5923p1257148228751.jpg

80 tl diyolar...

bu kadar para vermişken cok daha iyi ayakkabı alinabilecek dusuncesindeyim.sizin gorusleriniz nelerdir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sürekli oynadığınız zemin parke veya pvc kaplı bir zemin değilse, kauçuk tabanlı masa tenisi yada salon ayakkabılarından almaya gerek yok bence. Hafif, esnek ve rahat bir spor ayakkabı ile güzel güzel masa tenisi oynanabilir diye düşünüyorum. Hatta sert bir zemin üzerinde oynuyorsanız, darbe emici özelliğe sahip kalın tabanlı spor ayakkabılardan almakta sağlık açısından fayda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..