Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rakip Hakkında Düşünceler

Guest Safa66

Recommended Posts

sayın arkadaşlarım bu düşümdüğüm normal midir bilemiyorum ama bu artık kafamı kurcalamaya başladı bir arakdaşım ne zaman oynasak şuram ağrıyo buram ağrı yo diyo vb şikayet bende artık bilerek yaptığını düşünüp kaale almamamya başladım benim kosantrasyonumu bozmaya çalıştırğını düşünüyorum. acaba bu normal mi yoqsa benmi anormalim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın arkadaşlarım bu düşümdüğüm normal midir bilemiyorum ama bu artık kafamı kurcalamaya başladı bir arakdaşım ne zaman oynasak şuram ağrıyo buram ağrı yo diyo vb şikayet bende artık bilerek yaptığını düşünüp kaale almamamya başladım benim kosantrasyonumu bozmaya çalıştırğını düşünüyorum. acaba bu normal mi yoqsa benmi anormalim

nerelerin ağrıyor diye sor. sonrada ağrıyan yere vur hatta ağrımayan yerinede vurki bidaha aynı numarayı çekmesin. hoşca idmanlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütçen komple sağlık kontrolü için yetersiz ise yada sen bütçe ayırmak istemezsen bir hamama götür arkadaşını :gulumse: tellak ne kadar ağrısı varsa hepsini halleder :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaman geçtikçe öyle değişik tiplerle karşılaşacaksın ki! Tavırları farklı olsa da hemen hepsinin iki amacı vardır: Birincisi kendilerini çeşitli bahanelerle rahatlatmak, ikincisi senin oyundan düşmeni sağlamak. Bu arkadaşını dikkate almamayı öğrenmeye başlamışsın, doğru yoldasın :) O kişiyle oynamayı kesme ki bundan sonra karşılacağın tiplerden etkilenmeyesin :) Bence yenilginin bahanesi yoktur. Kimse mükemmel durumda maça çıkmıyor. Kendi durumunu bilerek maça çıkıyorsa bunun sorumluluğu kendisinindir.

Geçenlerde normalde zorladığım bir arkadaşım beni rahat yendi. "Bu akşam yorgunsun galiba." dedi. Gerçekten yorgundum ama bunu bahane etmedim. "Belki, ama yenilginin bahanesi yoktur." dedim. Arkadaşımın aldığı galibiyetin değerini düşürmeyi kendime yakıştıramadım çünkü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..