Jump to content
Masatenisi.org Forum

Backhande Kontrollu Uzun Omurlu Spin Lastii

Aztek

Recommended Posts

Merhaba,

Forehandde Tenergy 05 kullaniyorum. Oldukca memnunum

Backhandde daha kontrollu bir lastik kullanmak istiyorum.

Bugune kadar Desto F2 max kullaniyordum.

Istediim spini sagliyor ama cok yumusak olduundan falsolu servis atamiyorum.

Bir de raket cabuk eskiyor.

Tavsiye edebileceiniz bir lastik var mi?

Gozum sriver G3u kesiyor ama bu lastiin omrunun cok kisa olduunu okudum. Dooru mu?

Tesekkurler!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haifu Shark II yı önerebilirim. Ancak Desto F2 de kullanmıştım ben. Desto F2 ye göre daha hızlı ve daha hissiz. Dayanıklı ve yüzeyi daha iyi çekiyor. Ancak bekledıgımden bıraz daha hızlı geldı Haıfu Shark II Bana. Blok ve şuta daha çok önem veriyorsan 36 Dereceliğini, daha kontrollü ve yumuşak olsun dıyorsan 35 Dereceliğini alabilirsin. Üstelik fiyatı da oldukca makûl.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem kontrollü hemde cok ceken lastik yoktur diye tahmin ediyorum lastik cok cekiyorsa servisin iyi gider gider ama karsı tarafın falsolu servislerini veya spinli toplarını daha zor kontrol edersiniz ha belki temposu yada kalınlıgı düsürerek kontrolü artırabilirsiniz o olabilir belki ben sizin yerinizde olsam f2 den memnun iseniz devam edin yada f3 deneyin lastikler uzun ömürlü degil ama cok üst düzey degilseniz en az 4-5 ay yeter o da ayda 10 lira gibi bir paraya mal olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..