Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuva

Guest inFamous'

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim.Liseler Arası turnuvaya katılıyorum yaş sınırlaması nedir bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirlermi 1994 doğumluyum Lise 3 gidiyorum.Ben katılabilirmiym.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim.Liseler Arası turnuvaya katılıyorum yaş sınırlaması nedir bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirlermi 1994 doğumluyum Lise 3 gidiyorum.Ben katılabilirmiym.....

Bir lisede okuman yeterli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildiğim kadarıyla sadece lisede okuması yetmiyor, normal yaş grubunda 4. sınıflar takım maçlarında oynayamıyor olması lazım, daha detaylı bilgi verecekler vardır

Bunu bilmiyordum doğrusu :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildiğim kadarıyla sadece lisede okuması yetmiyor, normal yaş grubunda 4. sınıflar takım maçlarında oynayamıyor olması lazım, daha detaylı bilgi verecekler vardır

Asadece lisede okumak turnuvaya katılmak için yeterli olmuyor, maalesef. 18 yaş grubunun altında olmak şartıda aranıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

Geçen sene 92'liler yani Lise son sınıf öğrencileri katılamıyordu.. Fakat bu sene son sınıflar katılabiliyor anlamadım doğrusu <_< Liseler arası turnavaya katılmak için ilk başta okulunla konuşman lazım. Bir takım çıkarman lazım.Okul yöneticileri idarecileri kabul ettikleri takdirde oynarsınız. Her şehrin kendine ait il şampiyonası olur. İlk 3'e girenler Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanır. Benim bildiklerim bunlar :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

Geçen sene 92'liler yani Lise son sınıf öğrencileri katılamıyordu.. Fakat bu sene son sınıflar katılabiliyor anlamadım doğrusu

Evet Furkan. Doğru. Geçen sene son sınıflar katılamıyordu. Bu sene son sınıflarda katılacak. Bu olaya bende akıl erdiremedim <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Doğum yılı çift olan arkadaşlar son sınıfta katılamıyor , bunun mantığını ben de bilmiyorum...Ancak Furkan'ın dediğinde bir eksik nokta var , eğer iliniz DERECEYE GİRMİŞSE ilk 3 gidebilir Türkiye Şampiyonası'na...

İlin dereceye girmesi ? :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu yıl 93 doğumlular oynayabiliyo .bildiğim kadarıyla çift yıllarda dünya şampiyonası oluyo o nedenle yaş sınırı düşüyo. geçen yıl çekoslavakya da idi bu yıl yok.

turnuva tarihi ve yeri hakkında bilgisi olan varsa paylasırsa cok sevinirimm. bugün hocam 17 20 mart konya dedi ama ben sınav öğrencisiyim 27 martta ygs sınavı var çok saçma bi tarih oluyo . bi bilgisi olan varmı ????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlin dereceye girmesi ? :pirpir:

ilin dereceye girmesinden kasıt daha önceki Türkiye şampiyonsaına katılıp ilk 8 e kalabilmek..

eğer takım ilk 8 e kalırsa o il bir sonraki turnuvada 2 takımla temsil edilebiliyor ancak istanbul,ankara,izmir vb büyük şehirlerin katılım hakkı doğal olarak daha fazla oluyor ki genelde dereceye girenler ve 3-4 takımla bir sonraki turnuvaya katılma hakkı elde edenler de yine onlar oluyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pardon nisan sonu olan başka bşr turnuva idi. özel liseler arası idi galiba. bilgi için teşekkür ederim. bu sene seçmelerde okul takımında olacağım. yaş durumu benişm için çok iyi oldu. tarih belli olunca beden eğitimi hocası haber verecek. belki unutmuştur diye önceden öğrenip hocayı uyarayım diye sordum. son senem ve ilk defa bir turnuvaya katılacağım riske atmak istemiyorum. Bursa'dan katılcak olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

merabalar bende izmirde oturuyorum . liseler arası turnuvaya katılmak için tam olarak ne yapmak gerekiyor ve izmirde nezaman oluyo bu turnuvalar ? bir bilgisi olan warmı ?

Merhaba Mert

Şu aralar turnuva yok liseler arası , ben de turnuvaların başlamasını bekliyorum bu konuda hiçbir haber yok bilgim olduğunda seni de haberdar ederim.

Ayrıca izmirin neresinde oturuyorsun , kulupde oynuyor musun oynuyorsan hangi kuluptesin ?

Sanırım 1995 lisin ben de 1996 lıyım bu yaşlarda partner ve kulup arıyorum beraber oynayabilir miyiz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mert

Şu aralar turnuva yok liseler arası , ben de turnuvaların başlamasını bekliyorum bu konuda hiçbir haber yok bilgim olduğunda seni de haberdar ederim.

Ayrıca izmirin neresinde oturuyorsun , kulupde oynuyor musun oynuyorsan hangi kuluptesin ?

Sanırım 1995 lisin ben de 1996 lıyım bu yaşlarda partner ve kulup arıyorum beraber oynayabilir miyiz ?

ben izmir büyükşehir belediyesinde oynuyorum . gaziemir tarafta oturuyorum . bazı cuma günleri atatürk stadında antraman yapabiliriz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 33 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..