Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Buluşması

Guest Abyss

Recommended Posts

Haftasonu ankarada harika vakit geçirdik,

Ertan Bey'in bileğindeki rahatsızlık (umarım birşeyi yoktur) ve pidelerin porsiyonları hariç herşey çok güzeldi. :D:

Pek çok arkadaş ile tanışma fırsatımız oldu....(ama çoğuna yenildik :(: )

Bu güzel haftasonu için emeği geçen ve katılan herkeze teşekkürler......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet şimdi pek bişeyler yazacak halim yok ama buluşma çok güzel ve yorucu geçti, ertan abinin topuğu sakatlanmasa harika geçecekti ama olsun her işte bir hayr vardır diyelim... :(

Bu sefer pek hayır yok galiba. Bu sabah doktora gittim ve aşil tandonumun koptuğunu öğrendim. Hemen ameliyat olmam gerekiyormuş

Sonra 1 ay alçı ve hiç yere basmak yok.

Sonraki 1 ay bir aletle hafif basma

sonraki 1 ay da kültür fizik

en iyi ihtimal 4 ay sonra oynamaya başlayabilirsin dedi.

Ben de acısı azalıyor diye sevinirken ameliyat denince şoka girdim. Bugün düşünüp hemen karar vermem gerekiyor.

Bu arada bu buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, özellikle de büyük özveriyle uğraşan ayrıca bana doktor bulabilmek için Ankara'nın sıcağında hastahane hastahane dolaşan Tufan'a çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sefer pek hayır yok galiba. Bu sabah doktora gittim ve aşil tandonumun koptuğunu öğrendim. Hemen ameliyat olmam gerekiyormuş

Dün biraz olsun yürüyebildiğini görünce içim rahatlamıştı. Geçen yılın Aralık ayında bizim takımdan bir arkadaşın da aşil tandomu kopmuştu. Derhal ameliyata alındı ve 6 ay sonra oynayabileceği söylendi. Tekrar geçmiş olsun.

Ankara buluşmasının gerçekleşmesinde büyük emeği olan Tufan Yalçın'a, salonunu tahsis eden TAI'ye, masa tenisi masalarını gönderme nezaketini göstren ACA Metal'e, katılan tüm forum üyelerine, özellikle de Almanya'dan katılan PingPongMan ile diğer illerimizden gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Gelecek yıl İstanbul'da buluşmak dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi geçmiş olsun.En kısa zamanda iyileşip tekrar masalara dönmeni isterim.Bu arada form buluşmasında emeği geçen başta Tufan abi ve maç programını hazırlayan Ufuk abi'ye en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunarım.Seneye inşallah daha fazla üyeyle İstanbulda bu buluşmayı gerçekleştiririz. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Abi büyük geçmiş olsun. Adımıza üzüldüm. İnşallah çabucak ve sağlıklı bir şekilde yine maca başındaki yerine dönersin. Ve umarım bir daha kimse sakatlıklar yaşamaz.

Ankara'daki buluşmaya, Bolu'daki maçlarımın çakışması sebebiyle gelemedim. Umarım bir dahaki sene sorunsuz bir şekilde bir arada olabiliriz. Buluşmaya katılan tüm arkadaşlarıma (beni tanıyan tanımayan) ve bu mesajımı okuyan herkese sevgiler sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara buluşması Ertan beyin talihsiz sakatlığı haricinde çok keyifli ve verimli geçti. Turnuvaya damgalarını vuran , Cako67, Burak Yalın ve Beethoven oldular. Zonguldak'tan gelen arkadaşlar bütün birinciliklere adeta ipotek koyup çok zevkli maçlar seyrettirdiler bizlere. Onun haricinde organizasyonda çok büyük emeği olan Tufan beye, Taaa Almanyalardan tam teşekküllü kameraman cevat kelle formatında gelip, salonda konuşlanıp, teknik sorumluluğu üstlenen pingpong man'e ve diğer tüm katılımcılara teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu buluşmada emeği geçen başta TUFAN YALÇIN olmak üzere TAI'ye ACA METALE turnuva prosedürünü kusursuz olarak uygulayan, Almanyalardan çıkıp gelen ve mükemmel bir kura sistemi getiren PİNG'e teşekkürü bir borç bilirim!

Ertan abi talihsiz sakatlanman herkezi üzdü.Ama yapacak birşey yok.En yakın zamanda iyileşip sahalara geri dönmeni diliyorum.geçmiş olsun... :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva için bende katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ertan abi okuyunca gözlerime inanamadım :o: .Çok geçmiş olsun.çok üzüldüm :uzgun: .Biraz olsun ayağını yere basmaya başlayınca çok sevinmiştim.Biran önce iyileşmeni dilerim abicim.

Turnuvaya gelince Zonguldak Ankarayı resmen fethetti arkadaşlar.Birinci olan Osmanı,2.olan Burağı ve tabii ki Burçini tebrik ediyorum.Maç ortamından ziyade birlikte yaptığımız sohbetler ve geceye katılan arkadaşlarımızla eğlence çok güzeldi. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar, anlaşıldığı kadarıyla Ertan Bey'in sakatlanması dışında buluşma gayet iyi geçmiş. Ertan Bey size de geçmiş olsun, abimin de başına gelmişti tenis oynarken, biraz sıkıntılı bir sakatlık.

Sonuçları ve fotoları merakla bekliyoruz. Ben bir de oyun düzeyi olarak nasıldı merak ettim bir önceki buluşmaya göre. Çekişmeli geçti mi maçlar. Salon, yani oynanan ortam daha güzelmiş anladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun Ankara buluşması nezih bir ortamda ve bu organizasyonu gerçekleştirmek için gönüllerini ortaya koyan ev sahipleriyle mükemmeldi. Ertan Bey' e acil şifalar diliyorum. TOGAY bir sonraki buluşmanın ihalesi İstanbul 'a kaldı. Bu arada sana bir ipucu biz kadınlar evdeki ufak tefek eksikleri hiç bitirmeyiz yıllar geçse de hep tamamlanması gereken eksikler olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi senin için çok üzüldüm :down: bir insanada üç defada yenillinmezki :fildir: ama abi seninle yaptigim maçlar turnuvanin en zevkli maçlari idi gerçekten turnuva harikaydi. biz kararsizdik katilmak için beethoven ile kaç defa fikir degistirdik ama iyiki gelmisiz organizasyonda emegi geçen bizlere bu güzelligi yasatan herkese sonsuz tesekkürler. ertan abiyede tekrar geçmis olsun görüsmek üzere byyeeee :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TOGAY bir sonraki buluşmanın ihalesi İstanbul 'a kaldı. Bu arada sana bir ipucu biz kadınlar evdeki ufak tefek eksikleri hiç bitirmeyiz yıllar geçse de hep tamamlanması gereken eksikler olacaktır.

Forumda İstanbul'dan arkadaşımız çok. Ayrıca orada imkanlar da bir hayli fazla. Bu anlamda bir sonraki buluşma için İstanbul'un seçilmesi sorun değil. İstanbul'da sorun olsa olsa ulaşım olacaktır sanırım, konaklama ve maçların yapılacağı yere göre. Bu buluşmalar gelenekselleşecek gibi gözüküyor, Antalya'da da yapılır nasıl olsa bir ara.

Uyarınız için de teşekkür ederim İlknur Hanım, eksikliklerin hiç bir zaman bitmeyeceğini yavaş yavaş hissetmeye başlamıştım zaten. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sormayı hep unutuyorum. Ben Ping'in buluşmaya katılıp katılmayacağını merak ediyordum, foruma yazı yazmayı bıraktıktan sonra. Buluşmaya gelmiş, Tsu ile olan sorunlarını da orada maç yaparak hallettiklerini varsayarak, tekrar yazmaya başlama niyeti yok mu acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay, ben ihale İstanbul 'a kaldı derken bunun sorun olacağını kastederek yazmadım. Seneye Antalya için hevesleniyordunuz ama İstanbul organizasyonu kaptı. Bu buluşmalar gelenekselleşiyor da sen sadece Antalya da olursa mı katılabileceksin? Baksana eksiklerin bitmeyeceğini yavaş yavaş hissetmeye başlamışsın........bu kadar çabuk :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey çok çok geçmiş olsun.Bir an önce masa tenisi severlerin arasına dönmeniz dileğiyle,acil şifalar diliyorum.

Pazar günü ODTÜ'DEN otuz kişilik bir ekip tam gün okulumuzu ziyaret ettiler ve bazıları öğrencilerimizle maç yaptılar.Öğrencilerin masa tenisine olan ilgilerinden memnun ayrıldılar.Ayrıca Isparta VALİMİZ takım oyuncularımızla maç yaptılar.İlçe KAYMAKAMIMIZ da öğrencilerimize ve okulumuza malzeme ve ekipman yardımı yapacaklarını belirttiler.Kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay, ben ihale İstanbul 'a kaldı derken bunun sorun olacağını kastederek yazmadım. Seneye Antalya için hevesleniyordunuz ama İstanbul organizasyonu kaptı. Bu buluşmalar gelenekselleşiyor da sen sadece Antalya da olursa mı katılabileceksin?

Ben sizin kastettiğinizi anlamıştım zaten İlknur hanım. Organizasyonu İstanbul'un kapması sorun değil anlamında yazmıştım ben onları. Nasıl olsa Antalya'da da olur bir ara. Geçen sene İzmir buluşmasına katılmıştım, bu sene maalesef mümkün olmadı. İstanbul için şimdiden birşey söylemek zor ama şu var ki İstanbul'u bir hayli özledim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..