Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bakar Mısınız?

Guest Sealegend

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Ben 7. sınıfa gidiyorum. Geçen yıl masa tenisi için masa getirmişlerdi ben de kıytırık,markası olmayan 5 liralık bir raket aldım.Çok iyi olmasam da okulda kendimi geliştirmek istiyorum.Neler yapmamı önerirsiniz?

İstediğim şey çok iyi olmak , maçlarda herkesi yenmek vs. Anladınız sanırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

2 yıl kursuna git sonra güzel bir lise bul sosyal olarak gelişmişs ( eski bir anadolu lisesi) spor salonu ve masalarıda olmalı zaten orda her çıışta kalırsan oynaya oynaya oyununu geliştirirsin ben ilk başladığımda topa vuramıyordum şimdi kötüde olsa oynuyorum artık bağımlılık yaptı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

2 yıl kursuna git sonra güzel bir lise bul sosyal olarak gelişmişs ( eski bir anadolu lisesi) spor salonu ve masalarıda olmalı zaten orda her çıışta kalırsan oynaya oynaya oyununu geliştirirsin ben ilk başladığımda topa vuramıyordum şimdi kötüde olsa oynuyorum artık bağımlılık yaptı :)

İstanbul'da oturuyorsan Haydarpaşa Anadolu lisesi içinde 11 adet masa tenisi masası var. Ayrıca okulun özel bir masa tenisi salonu mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..