Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsonov Alpha Uzerine

Guest Lautreamont

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar, forumdaki bir cok konuyu okudum ve tahtama karar verdim fakat lastik konusunda kararsiz kaldim ve onerinize ihtiyacim var.

Combo rakete yeni gececegimden all+ tahta samsonov alphayi sectim.

Oyun tarzim offensive. Spinler, kesmeler neredeyse hic kullanmadigim vuruslar. Neredeyse gelen her topa cakiyorum ve rakibi daha ilk vurustan itibaren bezdiriyorum. Forehandim backe gore cok cok daha iyi. Cok hizli olmayan bir lastik istiyorum, ben yeterince hizli vurdumdan lastikler hizlandikca toplar disari cikmaya basliyor. Zamanla buna da ayak uyurabilirim belki ama baslangic icin daha kontrollu olsun istiyorum. Vega europe, tibhar rapid ler bana hizli mi kalir? Urunu masatenisi.comdan alacagim, bu yuzden oradan bir oneride bulunursaniz sevinirim. Simdiden cok tesekkurler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendini geliştirmek istiyorsan her türlü oyunu benimsemelisin, kesme ve spin kullanmıyorum demek olmaz, bilmiyorsan öğrenip bütün vuruş tekniklerini yerine göre kullanmalısın, ama yine de istemiyorum dersen sen bilirsin

lastik konusuna gelince ince lastikler kontrolsüz top atmanı engeller, bulabilirsen orta sertlikte 1.7 - 1.9 kalınlıkta roundel olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acikcasi illa samsonov alpha istiyorum diye birsey yok. O modeli de zaten forumdaki arkadaslarin benim gibi benzer oyunculara olan onerilerinden ogrendim. Primorac diyorsaniz onu aliyorum, tesekkurler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..