Jump to content
Masatenisi.org Forum

Engelli Masa Tenisçiler Dünya Şamp.hazırlanıyor

Murathan

Recommended Posts

25 Ekim- 3 Kasım 2010 tarihleri arasında Güney Kore'nin Gwangju kentinde yapılacak olan Bedensel Engelliler Dünya Masa Tenisi şampiyonasına hazırlanan milli takım sporcuları Ankara'da kampa girdi.Dünya sıralamasında belirli yerlerde olanların katılabildikleri şampiyonaya Türkiye tarihinde ilk defa 9 sporcusuyla katılma başarısı elde etti. Teknik Direktörler İlhami Kılınçkaya, Yusuf Kılınçkaya ve Burçak Kaya yönetiminde hazırlıklarını sürdüren sporcuların hepsi Güney Kore'den madalyayla döneceklerine inanıyorlar. Aşağıda isimleri yazılı Dünya şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporcu kardeşlerimize başarılar diliyoruz.

Neslihan Kavas (K)

Kübra Öcsoy

Ümran Ertiş

Ebru Can

Hilal Türkkan

Nergiz Altıntaş

Kezban Çakır

Abdullah Öztürk

Nesim Turan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bedensel engellilerde masa tenisinin Türkiye'deki gelişim süreci ile ilgili tez ödevim var bu konuda elinde döküman olan akdaşlardan bana yardım etmesini istiorum lüften!!!! bedensel engellilerde masa tenisi oyun kuralları,Türkiye'de nasıl, kim tarafından ortaya çıkarıldığı gibi konular adresim : tuuba_05_41@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bedensel engellilerde masa tenisinin Türkiye'deki gelişim süreci ile ilgili tez ödevim var bu konuda elinde döküman olan akdaşlardan bana yardım etmesini istiorum lüften!!!! bedensel engellilerde masa tenisi oyun kuralları,Türkiye'de nasıl, kim tarafından ortaya çıkarıldığı gibi konular adresim : tuuba_05_41@hotmail.com

forumdan Tufan Yalçın bey ile irtiba ta geçmenizi öneririm o size gerekli yardımı yapacaktır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güney Kore'de devam etmekte olan Bedensel Engelliler Dünya Masa Tenisi Şampiyonasında 7.klas oyuncumuz Kübra Öcsoy ferdilerde finale yükselmiştir.Yarın sabaha karşı yapılacak olan final maçında sporcumuz Kübra'ya başarılar diliyorum.

Çok güzel bi haber. Başarılar Kübra'ya :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10. klas oyuncumuz Ümran Ertiş 3.lük maçını 3-1 kazanarak Dünya 3. sü, 7. klas oyuncumuz Kübra Öcsoy ise final maçını 3-1 kaybederek ferdilerde Dünya 2. si oldular, sporcu kardeşlerimi ve emeği geçenleri kutluyorum. Takım maçlarına da bugün başlandı, bu kategoride de sporcularımızdan başarılı sonuçlar bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim sporcularımız, bizim antrenörlerimiz. Türlü fedakarlıklarla, kazanmak için yola çıkmışlar. Ve kazanıyorlar. Hepsine helal olsun. İstemek, azmetmek ve sonunda başarıya ulaşmanın tatmininden öte ne olabilir? İmreniyorum vallahi. Dereceye giremeseler bile MİLLİ TAKIMIMIZLA gurur duyuyorum. Örnek teşkil ediyorlar. Hepimiz için.

Takım maçlarında da takımımıza başarılar diliyorum. Hatta şimdiden tebrik ediyorum.

:alkis: :alkis: :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takım maçları sonucunda finale çıkan kızlarımız finalde Çin'e yenilerek Dünya 2.si, 3-4 maçı yapan erkeklerimiz ise İsveç'i yenerek Dünya 3. sü oldular. Bu güzel başarıdan dolayı sporcularımızı ve teknik heyeti tebrik ediyoruz.Sporcularımız toplamda 2 tane Dünya ikinciliği, 2 tane de Dünya 3.lüğü ile büyük bir başarıya imza atarak Güney Kore'de sona eren Bedensel Engelliler Dünya Masa Tenisi Şampiyonasını tamamlamışlardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..