Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastikler Eskidi Artık Iyi Spin Yapamıyorum

Guest Safa66

Recommended Posts

arkadaşlar daha öncede söyledğim gibi fabrika bir raketim var.Butterfly 7000 4 yıllık bi raket ve benim aptallığım ben raket çantası kullanmıyordum wakaba d13 lastikler var. oyüzden lastikler çok eskidi ve spin ve kesme vuruşlarında artık iyi kesemiyorum ve spin yapmıyor.Bende acaba lastik temizleyicileri var alsam faya edermi diye düşündüm.Amam hangi marka iyidir bilemiyorum özelliklerini bilen bir arkadaş varsa 15-20 tl arasında alabileceğimin en iyisini söylerse çok iyi bolur ilk aldığım günkü lastik özelliklerine yakın olmasını istiyorum.Oynadığım arkadaşlar en fazla 2 yıllık raketleri var ve lastikler yıpranmamıs bu yüzden lastik temizliyicisi konusunda yardım istiyorum

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi limon al. İkiye kes. Yarısını sık. Bi parça pamuk kopar. Limon suyuna batır. İyice sık, ıslaklığı gitsin, nemli kalsın. Lastiği hafifçe sil. İki dakika bekle. Bir parça pamuk daha kopar. İçme suyuyla ıslat. Biraz sık, hafif ıslak kalsın. Lastiği silip temizle. Kurula. Bak bakalım farketti mi? Nasılsa lastikler ayvayı yemiş. İşe yararsa diğer lastiği de silersin. Tecrübe etmesi bedava.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi limon al. İkiye kes. Yarısını sık. Bi parça pamuk kopar. Limon suyuna batır. İyice sık, ıslaklığı gitsin, nemli kalsın. Lastiği hafifçe sil. İki dakika bekle. Bir parça pamuk daha kopar. İçme suyuyla ıslat. Biraz sık, hafif ıslak kalsın. Lastiği silip temizle. Kurula. Bak bakalım farketti mi? Nasılsa lastikler ayvayı yemiş. İşe yararsa diğer lastiği de silersin. Tecrübe etmesi bedava.

:tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim ben bu raketle turnu vaalra katılacam öle deneme tahtası yamam ama eski raketler var onad bi deniyebilirrim.arkadaşlar bana profösyönel temizlik köpüğü felan lazım spin özelliklerini geri kazandıracak bilen yoqmu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..