Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ma Long - Joo Se Hyuk

Bora

Recommended Posts

????

Defansı severim, Joo'yu severim, hep kazanan çinli oyuncuları sevmem. Joo cepteki maçı fena kaptırmış. Çin'e bir galibiyet daha kazandırmış. Üzüldüm, canım sıkıldı, kalbim kırıldı, kızdım Joo'ya. İyi etmiş miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Defansı severim, Joo'yu severim, hep kazanan çinli oyuncuları sevmem. Joo cepteki maçı fena kaptırmış. Çin'e bir galibiyet daha kazandırmış. Üzüldüm, canım sıkıldı, kalbim kırıldı, kızdım Joo'ya. İyi etmiş miyim?

Aynı hisleri yaşadım, özellikle joo nun almak üzere olduğu maçı verme noktasında.

Maçın başlarında ma long un bir spini var, gerçekten güzel. Benzerini timo boll un bir maçında görmüştüm, sanırım emre imamoğlu o maçın linkini vermişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu cocuk her nedense joo ya karsi zorlaniyor. Timo ya karsi da oyle. Ama kendi kardeslerine karsi da o denli gaddar. Joo nun ardindan

Finalde liqin I rahat gecti. En buyuk ozelligi kontra vuruslari. Spine cok iyi bir zamanlamayla kontra giriyor.ve ustunlugu aliyor.

Kisaca cinlileri yenmek isteyen kontraspini cok iyi yapamadigi surece yenemez. Liqinle olan macina bakin ma longun. Liqin muthis FH I

Ma longun karsisinda yavas kaloyor. Kontrasi da oyle. Gencler de is de var hiz da...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süper ....defansla bir yere varılmaz diyenlere ithaf olunur....Zannedersem masatenisi klasikleri arasında yerini alacak...ama en son setin pisipisine gidişine de kahrolmamak mümkün değil ...acaba diyorum...hala inanamadım????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dehşet bir maçtı ...

kesin arşivlik...

joo forhand defansı çok geliştirmiş... (tenergy 64 le kesiyor)

ma long da çok nadir backhand kullandı maç boyunca....

son setin 2. sayısı lezizdi, 27 vuruş yapıldı, az daha uzatsalardı

boll-ding song sayısına benziycekti hatta daha güzeli olacaktı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

bu dakikadan sonra oyun tarzını değiştireceğini sanmam..görenlerin gözü yanılmış olabilir..forehand tarafından t 64 ile kesmesi imkansız değil ama bh tarafından t 64 ile defans yapması ve ma long tan 3 set alması pek mümkün gözükmüyor..kaldı ki anti lastik olma şansıda yok çünkü profesyonel oyuncular için antiye karşı oynamak oldukça kolay..top sürekli boş gittiği için sayıyı şutla bile kolaylıkla bitirebilirler,niye kendini spin çekmek için kassın o kadar?lastik tırtıldan başka birşey değil bence..ispatı olan varsa koysun tabi ki görürsem inanabilirim :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..