Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Tanıtım Yazısı

Ertan

Recommended Posts

Togay'ın isteği üzerine sitenin tanıtımını yapacak bir yazı hazırlamak üzere bu konu açıldı. Geçen ay elimde e-mail adresi olan üyelere gönderdiğim ve yaklaşık 50 kişinin üye olmasını sağlayan e-mail de benim yazabileceğim herşeyi içeriyor. Bunu geliştirmek için fikirlerinizi bekliyorum.

================

Sevgili masa tenisci arkadaslar,

Masatenisi.org (http://www.masatenisi.org) kar amaci gutmeden, hiç bir kisi veya kurulusun etkisi altinda kalmadan sadece masa tenisinin yayginlasmasi icin kurulmus olan ve amator ruhla yonetilen bir sitedir. Amaci herkese oldugu kadar yurdumuzun imkanlari kisitli olan bolgelerindeki sporcularimiza bilgi vermek ve faydali olabilmektir. Bunda da epeyce basarili olmustur.

Sitemizin bilgi vermek disindaki bir faaliyeti de acmis oldugu forumdur. Forumun amaci masa tenisiyle ilgilenen kisileri bir araya getirmek ve duzeyli bir fikir alis verisi ortami olusturmaktir. Bu forumda masa tenisiyle ilgili her turlu bilgi alis verisi yapabilir, soru sorabilir, gelen sorulara cevap yazabilir veya masa tenisiyle ilgili fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Cok yeni olmasina ragmen kisa surede forum uye sayimiz 294, gonderilen mesajlarin sayisi ise 1,737 olmustur.

Forumda islem yapabilmek icin gecerli bir e-mail adresi kullanarak uye olmak gerekmektedir (bu e-mail adresine uyelik onay mesaji gonderilmektedir). Uyelik icin herhangi bir ucret gerekmemektedir.

Amacimiz tum masa teniscilerin bu foruma uye olup kullanmalari, sahip cikmalari ve sporumuzin yayginlasmasina fikirleriyle katkida bulunmalaridir. Forumun tüm masa teniscilerin bulusma noktasi olmasi dilegiyle...

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben bu siteden ve forum alanından masa tenisi oynadığım kişilere bahsettim. Ama bana öyle geliyor ki, masa tenisi oynadığımız günler bahsettiğim için masa tenisi oynamanın heyecanıyla bi kulaklarından giriyor, öbür kulaklarından çıkıyor söylediklerim, çünkü hiçbirine henüz rastlamadım forum alanında. Bende bi yazı asmamım daha etkili olacağına karar verdim. Hiç olmazsa her geldiklerinde görecekler ve akıllarının bir köşesine kazınacak. Ben daha kısa ve daha dikkat çekici bir yazı düşünmüştüm, biraz uzun olan yazıları okumaya üşendiğimiz için halk olarak, istisnalar olabilir tabii. İçerik olarak Ertan Bey'in yazısına bir diyeceğim yok, benim tek çekincem, insanların bu yazıyı okuyup okumayacakları. (tabii ben kendi oynadığım günler zorla okuturum bu yazıyı herkese ama benim ulaşamadığım kişiler de bilsin istiyorum bu siteyi ve forum alanını)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey, insan detaylara fazla takılırsa hiçbir şey yapamıyor bazen, hatta belki çoğu zaman. Bu anlamda sizin yazınızı uygun bir büyüklükte basıp, salona asmaya karar verdim izninizle. Bu arada farklı ve uygun fikirleri olan olursa, onuda değerlendiririz ve gerekirse yazıyı yenilerim.

Açıkcası bu konu ilk aklıma geldiğinde, reklama girecek ama daha jan janlı bir yazı olur diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togayin dedigi gibi kisa bir yazi daha etkili olacaktir.. insanlar okumakta usengec davranabilirler.

Soylediklerinizden yola cikarak yaziyi kisaltmaya calistim.. ne dusunuyorsunuz?

"Sevgili masa tenisi dostlari,

Sitemiz Masatenisi.org amator ruhunu kaybetmemis arkadasca bir ortamdir. 300'e yakin uyesi bulunan sitemizde, forum araciligiyla, sporumuzu sevenler rahatca konusabilmektedirler.

Amacimiz; uyelerimizin fikir alisverislerini yapabilecekleri bir bulusma yeri olabilmektir.

Uyelik tamamen ucresiz olup kapimiz herkese aciktir."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Ertan Bey'in yazısını, sadece ilk paragrafın son iki cümlesini çıkarmak ve okunaklı olsun diye mümkün olduğunca iri boyutta basmak suretiyle, salı günü sürekli oynadığımız salona astım. Bundan böyle üye patlaması olursa panik olmayın yani... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..