Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sıfır Schlager Karbon

Emrah

Recommended Posts

Bir de enderspor :down: sekilde telefonda parekende fiyatini soyluyor, sahsen giderseniz toptan fiyatindan aliyorsunuz, ben daha once TBS tahtayi 60 oyro civarina gormustum sahsen gittigimde mesela. Biraz tutumlarini degistirmeleri gerekir, ama ben ordan cok alisveris yaptim, her zaman icin de cevredeki herhangibir Butterfly satan yerden daha ucuza aldim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov Karbonu kontrol edemiyorum diye imzan var, niye Schlager Karbon istiyorsun ki? Butterfly urun gaminin en hizli tahtasi o...

kendim için degil takım arkadaşım için istiyorum.ben aklımın ucundan bile geçirmem bu tahtayı.şimdiki raketimin bile lastiklerini satıp daha yavaş bir çift lastik almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gergely ye takılı 2.2 mm dhs h3 vardı ve gayet iyi kontrol ediyordum. gergely benim olmadığı için kendime bir opticon aldım ve h3 leri ona taktım.çok güzel bir hissi oldu gayet iyi oynuyordum ama çok çabuk yoruluyor ve kesinlikle kontraya giremiyordum. rapid max vardı elimde ve samsonov karbon aldım.aslında biraz hızlı olacağını biliyordum ama delikanlılık yaptım,benim için hız neymiş ki dedim!(sonuç: bkz. satılık ekipman forumu)

bu arada bence arkadaşım a kontrol edemeyecek schlager i. ben arkadaşlık görevimi yapıp uyardım ama yakında satılık ekipman bölümünde bir de schlager karbon görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..