Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi-Hazır Veya Kombo

Guest nebilim

Recommended Posts

Merhaba,

Ofansif bir oyun stilim var. Forehand'imi genellikle sert servislerimin akabinde hücumda kullanıyorum ve forehand savunmam zayıf, backhand'imle ise daha kontrollü oynuyor ve iyi savunma yapıyorum. forehand hücumlarım hızlıyken backhand hücumlarım daha zayıf. Masaya yakın veya uzak oynayabiliyorum.

oyun stilim gereği hızlı bir raket istiyorum fakat çok hızlı ofansif raketlerde kontrolü düzgün ayarlayamadığım için zorlanıyorum. Butterfly Bryce lastikli bir off rakette vuruşlarım isabetsiz oldu kafam karıştı..

Butterfly Primorac 7000 hazır raket alacaktım ama forumdaki yorumları görünce vazgeçtim. oyunumda istikrarlı ve hızlı bir forehande ve hızlı hücum edebilen bir backhande sahip olmak istiyorum.

Tahta ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum..veya Butterfly Primorac 7000 hazır rakete işime yarar mı?

yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ofansif bir oyun stilim var. Forehand'imi genellikle sert servislerimin akabinde hücumda kullanıyorum ve forehand savunmam zayıf, backhand'imle ise daha kontrollü oynuyor ve iyi savunma yapıyorum. forehand hücumlarım hızlıyken backhand hücumlarım daha zayıf. Masaya yakın veya uzak oynayabiliyorum.

oyun stilim gereği hızlı bir raket istiyorum fakat çok hızlı ofansif raketlerde kontrolü düzgün ayarlayamadığım için zorlanıyorum. Butterfly Bryce lastikli bir off rakette vuruşlarım isabetsiz oldu kafam karıştı..

Butterfly Primorac 7000 hazır raket alacaktım ama forumdaki yorumları görünce vazgeçtim. oyunumda istikrarlı ve hızlı bir forehande ve hızlı hücum edebilen bir backhande sahip olmak istiyorum.

Tahta ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum..veya Butterfly Primorac 7000 hazır rakete işime yarar mı?

yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler..

Donic Twingo, solo veya Liga lastiklerinden istediğini seç. Seni uzun bir süre idare eder. Üstelik şansına Hazer Ticaret Donic ürünlerinde indirime gitmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..