Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketler Hakkında Bilgi..

Guest creepkes

Recommended Posts

slm arkadaslar.. BUTTERFLY marka raket almak istiorum, bu konuda yardıcı olursanız cok sevinirim :) genelde hucum oynuorum ama elime aldıgımda baya bi agır bi raket istiorum, hafif raketlerle oynayamıorum, BUTTERFLY'da bilginiz agir ve kalın bi raket varmı? simdiden tesekurler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaslar.. BUTTERFLY marka raket almak istiorum, bu konuda yardıcı olursanız cok sevinirim :) genelde hucum oynuorum ama elime aldıgımda baya bi agır bi raket istiorum, hafif raketlerle oynayamıorum, BUTTERFLY'da bilginiz agir ve kalın bi raket varmı? simdiden tesekurler...

Öncelikle hazır raket mi yoksa kombi mi almak istiyorsun ona karar vermen lazım.Sitemizde ekipman tavsiyesi bölümündeki yazılardan bu konuda yararlanabilirsiniz..

İyi günler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hazır raket mi yoksa kombi mi almak istiyorsun ona karar vermen lazım.Sitemizde ekipman tavsiyesi bölümündeki yazılardan bu konuda yararlanabilirsiniz..

İyi günler....

sadece raket almak ıstıorum... BUTTERFLY marka almayı dusunuorum. agır ve kalın olsun istiroum. hucum için onercegınız bı model varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly 7000 bin alabilirsiniz fakat bana sorarsanız acele etmeyin derim ona vereceğiniz paraya kendinize özel kombi (oyun tarzınıza göre düzülmüş özel raket) raket düzmenizi öneririm.

Emin olun hazır raketten çok çok iyi olur...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly 7000 bin alabilirsiniz fakat bana sorarsanız acele etmeyin derim ona vereceğiniz paraya kendinize özel kombi (oyun tarzınıza göre düzülmüş özel raket) raket düzmenizi öneririm.

kombi olayını nasıl yapabilirim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle oyun tarzınıza uygun tahta ve lastikleri seçmelisiniz. Bunu yapabilecek bilginiz yoksa oyun tarzınızı anlatırsanız yardımcı oluyor abilerimiz ve bilen arkadaşlarımız. Açılan eski konulara bakarsanız nasıl bir tarif vermeniz gerektiği hakkında fikir verebilir. Hatta sizin oyun tarzınıza benzer bir konu açılmışsa, o konudan da faydalanabilirsiniz.

Karar verdikten sonra ise, forumdan olabilir, veya online satış yapan sitelerden siparişinizi veriyorsunuz, raketiniz oynamaya hazır şekilde elinize geçiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hic acele etme bence

oynayan sadece odunla bile oynuyor ...

once 3 soruyu kendine yonelt

1.benim neden rakete ihtiyacim var?

2.neden butterfly?

3.benim altyapim gercekten yeterlimi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dhs Pf4 Lastik Ve Sirocco All Tahta Satılık ''emin ''nick li arkadaş bu kombi yi satışa sunmuş görüşebilir size uyarsa satın alabilirsiniz.Emin olun hazır raket çok çok iyi olur...

İyi günler...

Öncelikle neden herkes hazır raket deyince hemen 7000 diyor anlayamıyorum Butterfly'ın çok daha iyi hazır raketleri var. Ayrıca neden ilk kombisini alacak kişilere çin lastik tavsiye ediliyor onu da anlayamıyorum. Sonuçta Avr. ile çin lastikleri farklıdır neden herkese(şu güne kadar forumda gördüğüm kadar) çin lastiği tavsiye ediliyor ? Yardım isteyen bir ön araştırma yapsın ondan sonra kriterlerine göre bir lastik söylersiniz. Bugün birisiyle oynadım adamda çin kombosu vardı şikayet ediyordu raketinden. Raketlerimizi değiştirdik 5-10 dk.'lığına adamın oyunu değişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle neden herkes hazır raket deyince hemen 7000 diyor anlayamıyorum Butterfly'ın çok daha iyi hazır raketleri var. Ayrıca neden ilk kombisini alacak kişilere çin lastik tavsiye ediliyor onu da anlayamıyorum. Sonuçta Avr. ile çin lastikleri farklıdır neden herkese(şu güne kadar forumda gördüğüm kadar) çin lastiği tavsiye ediliyor ? Yardım isteyen bir ön araştırma yapsın ondan sonra kriterlerine göre bir lastik söylersiniz. Bugün birisiyle oynadım adamda çin kombosu vardı şikayet ediyordu raketinden. Raketlerimizi değiştirdik 5-10 dk.'lığına adamın oyunu değişti.

Benim burda tavsiye ettiğim çin kombisi değil konuyu açan arkadaşın kombi hakkında pek bir bilgisi olmadığını farkettim.Sadece kombinin nasıl bişey olduğun göstermek için söylemiştim.Ama yanlış cümleler kurmuşum galiba özür..

İyii Günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle oyun tarzınıza uygun tahta ve lastikleri seçmelisiniz. Bunu yapabilecek bilginiz yoksa oyun tarzınızı anlatırsanız yardımcı oluyor abilerimiz ve bilen arkadaşlarımız. Açılan eski konulara bakarsanız nasıl bir tarif vermeniz gerektiği hakkında fikir verebilir. Hatta sizin oyun tarzınıza benzer bir konu açılmışsa, o konudan da faydalanabilirsiniz.

Karar verdikten sonra ise, forumdan olabilir, veya online satış yapan sitelerden siparişinizi veriyorsunuz, raketiniz oynamaya hazır şekilde elinize geçiyor.

ya ben de oyun tarzıma uygun kombi bi raket almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

En son yazı 2 Mayısta yazılmış. Bugün 12 Ağustos. 3 Ay 10 gün sonra tekrar aynı konuya cevap yazmışsınız.

Zaten konuyu açan yani bilgi talep eden kişi 1 Mayıs'ta üyelikten çıkarılmış. Yani istesenizde buradan iletişim kurma şansınız yok.

Tarihlere dikkat ederseniz daha etkin bir forumu paylaşmaya devam ederiz.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..