Jump to content
Masatenisi.org Forum

Platin Plus & Primorac 7000A

Guest Requ3m

Recommended Posts

Merhaba sevgili arkadaşlarım,

Masa tenisinde kendimi baya bir geliştirmiş durumdayım. Şu anda Stiga Croma kullanmaktayım. Ve memnunum. Fakat 2-3 ay sonra raketimi değiştireceğim. Aklımda iki raket var ; Butterfly Platin Plus ve Butterfly Zoran Primorac 7000a. Kendime combo yapmak isterdim ama malesef şuan içi yapamam belki 1 yıl sonra. Şimdilik siz bana bu "2" raketten hangisini önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"illa ki hazır raket olsun" diyorsan sana Platin Plus'ı öneririm,7000 atak ve defans dengesini kurması çok zor olan bir raket yani ne oyundan zevk alırsın nede ne oynadığını anlarsın.Combo toplamadan önce bende bu iki raket arasında kalmıştım ve sırasıyla bir combo ve bu iki raketide denedim.Tabiki de en sağlıklısı combo ama onun dışında P.P daha uygun bir raket.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Platin plus dan yanayım. Combo raket almak isterdim ama malesef daha 14 yaşımdayım. Kredi kartım hiçbirşeyim yok. Ben Antalya "MANAVGAT" da ikamet ediyorum. Antalya Merkez ve ya herhangi bir bölgede lastik ve tahta alabileceğim bir yer varmı? Varsa önerebilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizzat zoran promac 7000 ne kadar yanlış bir seçim olduğunu anlıyorum ben kontrollü oyunu seviyorum ama promac çok acayip vurdumu ödürüyor yyavaş bırak desen fileye takıyor promac çok acayip hiç tavsiye etmem pp daha iyidir lastiklerin süngerleri yumuşak bence hazır rakette yumuş sünger daha iyi bir seçim gibi görünüyor ama pp daha pahalı sanırım promacten ama alacaksan bence pp al promac alırsan pişman olursun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Platin plus dan yanayım. Combo raket almak isterdim ama malesef daha 14 yaşımdayım. Kredi kartım hiçbirşeyim yok. Ben Antalya "MANAVGAT" da ikamet ediyorum. Antalya Merkez ve ya herhangi bir bölgede lastik ve tahta alabileceğim bir yer varmı? Varsa önerebilirmisiniz ?

5 yıl boyunca antalyanın kumluca ilçesinde kaldım ilçelerde bulman zor amam ilde ço krahat bula bilirsin antalspor oynadığı stadın bodrum katında 1 kere trnuvaya gitmiştik orada yardımcı olabilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 yıl boyunca antalyanın kumluca ilçesinde kaldım ilçelerde bulman zor amam ilde ço krahat bula bilirsin antalspor oynadığı stadın bodrum katında 1 kere trnuvaya gitmiştik orada yardımcı olabilirler

çok teşekkür ederim kardeşim. Zahmet olmazsa bana bi kombine önerebilirmisin?

Özelliklerim :

Spin ve Atak oyuncusuyum. Servisim spinli. Kesme(Slice) arada kullanırım. Hızlı oynarım. Stiga Cromadaki tahta Ve Platin Plusın tahtaları elime uyuyor ozellikle stiga croma tam elime uygun...

Bana özel raket önerebilirmisiniz ?

Aklımda bir düşünce yatıyor :

Red Spirit ; Tahta

FX Lightening ; Lastik

Fx For Beginners ; Lastik

Aklımda bu düşünce var fakat FX Lightening'in kalınlığı 2.2 imiş. 2.0 Bulamazmıyım ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..