Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ayın Promosyonu

Guest IlknurNayir

Recommended Posts

arkadaşlar her ay stogumda bulunan malzemelerde promosyonlar uygulayacağım böylece istediğiniz malzemelere uygun fiyatlarla sahip olabilme fırsatı olacak malzeme istegi stoğumla sınırlı kalmayacak tüm talepleri karşılayacağım 10 şubat 28 şubat tarihleri arası ilk promosyon DHS DİPPER ve HURRICANE 3 lastiklerde bu lastiklerin fiyatı 17.5 Hurrıcane 3 biliniyor Dipper ı tanıtayım bilmeyenler için Dipper 2004 Atina olimpiyatları öncesi hazırlandı DHS nin şimdiye kadar ki üretim tipi çinlilere göreydi bu lastik avrupalı oyunculara göre kombine edildi yüksek hızlı offensive lastik

28 şubat a kadar hurrıcane 3 ve dipper 17.5

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın bilgi eksikliği oldu sanırım telefonla da sorular geliyor ticari ver siyon mu pro mu diyorlar bu 2 soruya da cevap vereyim. Çin den ihracat yoluyla çıkan avrupalı oyunculara göre kombine edilmiş lastiklerdir pro ingilizce professional (profesyonel) in kısaltılmışı olup profesyonel oyuncuların kullandıgı anlamındadır çinden resmi ithalat yoluyla çıkan lastiklerde bu tarz lastiklerdir promosyon öncesi fiyatı 23 du geçen hafta dhs nin dünya daki dagıtımını üstlenen firmanın ithalat müdürü istanbuldaydı 3 gün misafir ettik promosyonlar onun önerisidir, uygulamaya geçtim her ay farklı ürünlerde promosyonları sürdürecegim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben çinli değilim. Doğru söylüyorsun çinde iki tip lastik üretiliyor birinci tip üretikleri çinde satılan halkın kullandığı lastik tipi çinliler onları kullanıyor türkiye ye bavulla gelenlerde bu tip çin halkından değilim çin e de hiç gitmedim ayrıca ikinci tip ürettikleri profesyoneller için avrupalı oyunculara kombine edilmiş sadece ihraç ettikleri ve çinli oyuncuların kullandıkları lastikler şu an lastiğin ambalajını açıp bakıyorum LİU GUOZHENG in oynadıgı lastik oldugu yazıyor resimleri var vs ithal edilmiş faturalı orjinal hurricane 3 DHS çin in en büyük firması %99.9 kalite standardını tutturmuş bircok organizasyona sponsor oluyorlar dünya 1. 2. ve 3. leriyle anlaşmaları var. sana attıgım mailde de ithal oldugunu yazmıştım çin halkı bu ürünü kullanamıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..