Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Servisler

Recommended Posts

Benim bildiğim Tomahawk, kızılderililerin kullandığı bir çeşit savaş baltasının ismiydi. Kısa saplı, kafaya geldiğinde insanı iyi eden bir aletti. Daha sonra amerikalılar memleketteki bütün topraklar gibi bunu da bizim yeğenlerin elinden alıp kapıdan, bacadan içeri girebilen akıllı füzeye çevirdiler... (Veteranlığım ortaya çıktı böylece) Akıllının biri de tutmuş o servise tomahawk demiş. Siz yerlisini tercih ederseniz Baltacı Mehmet Paşa servisi diyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence bu videolardaki servislerin hepsi zayıf ve bos servisler...servisler bos ve dikkat edersek filenin cok ustunden gidiyo...bu kadar yuksek servisler oyun ıcınde kesınlıkle ıse yaramaz bence...turkıyede bu vıdeolardakı servıslerden cok daha guzel servısler atan arkadaslarımız var... ayrıca srıver fx le fıleye donen servısı ben atabılıyorum cok zor bi servis diil ama malin gibi atılırsa ise yarar ancak:)... atılmaz dıye bıse yok dogru hareket yapıldıktan sonra atılabılır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslen bir savaş füzesi..ama aynı zamanda masa tenisinde atılan bir servise verilen isim..yukarıda linkler var..tıklayıp izlerseniz nasıl bir servis olduğunu görmüş olursunuz :gulumse:

maalesef izleyemiyorum, çünkü bu bilgisayarda herşey yasaklı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence bu videolardaki servislerin hepsi zayıf ve bos servisler...servisler bos ve dikkat edersek filenin cok ustunden gidiyo...bu kadar yuksek servisler oyun ıcınde kesınlıkle ıse yaramaz bence...turkıyede bu vıdeolardakı servıslerden cok daha guzel servısler atan arkadaslarımız var... ayrıca srıver fx le fıleye donen servısı ben atabılıyorum cok zor bi servis diil ama malin gibi atılırsa ise yarar ancak:)... atılmaz dıye bıse yok dogru hareket yapıldıktan sonra atılabılır...

abi kızma yaw bizde zaten türkiyede kimse atamaz demedik :lol: tşk yorum için farklı bir bakış açısıydı heralde filede kalır rezil olurum diye cesaret edememiş alçak atmaya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Emre Adıgüzel. arkadaşım gönderdiğin videoyu daha önce izlemiştim. evet çok rahat ve kolay atıyor bu servisleri . ben okadar denedim bir türlü yapamadım :D . halbuki videoda ilk izlediğimde çok basit yaparım demiştim =/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..