Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahtalar Hakkında Bilgi Edinmek Isitiyorum

Guest Xarion

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gergely kullanan ne demek istediğimi anlamıştır sanırım.

Anlamammııııııııı. :thup: .Diğer arkadaşlara tekrar anlatmak için Ankara buluşmasını bekliyecez bakalım :whistle:

Buluşmaya yeni katılacak arkadaşlarada Gergely kullanma klavuzunun yanısıra pratiktede gösterilecektir. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ferrokrom eğer dediğin gibi olsaydı o zaman değerleri de aynı olurdu. Sardius Avrupa'da satılmıyor ama Gergely Asya'da da satılıyor. Demek ki bir fark var. İkisini bırak oynamayı yanyana koyduğun zaman bile farkı görüyorsun. Ortak noktaları Tamca 5000 ailesinden olmaları ama sende -eğer varsa- aynı anne babadan olsanda kardeşleri göre farklısın. Çünkü yapısal değişiklikler var. Ayrıca ben ikisiyle de belirli dönemler oynadım ve hala oynuyorum. Gergely bir arkadaşımda vardı denedim çok hoşuma gitti ama sapı keskin hatlı geldi ve sapının keskinliğinden dolayı uzun bir araştırma yapıp Sardius'u aldım. Çünkü Tamca ailesi balsa+carbon olduğu için hoşuma giden bir kombinasyondu.

Bu arada Iolite ve Viscaria'da çok farklı. En azından onlar biraz daha birbirlerine benziyorlar çünkü saplarının rengi ve şekli birbirine yakın ama sadece o kadar benzerlik var... Haklısın iki Viscari birbirinden farklı olabilir çünkü Viscaria'nın bir ara güç dengeleri değişti. Ne zaman olduğunu da söyleyeyim eski üretim Viscaria ile sonradan üretilen Viscaria arasında belki eski üst katman tahtanın stoklarındaki miktarı tükendiğinden yada aynı tahtayı başka bir ülkeden getirttiklerinden üst katmanında fark oluştu buda otomatik olarak raketin kişisel değerlerine yansıdı. İlk çıkan bana göre daha iyi bir versiyondu ama aynı versiyorunun Boll Spirit'e çevirip Viscaria'nın üst katmanın da Boll Spirite benzemesin diye yenilemiş de olabilirler. (nedenini bilmiyorum fikir yürütüyorum ama birşey oldu çünkü en sonunda birçok yerde satışını da yapmıyorlar artık)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk çıktığında almıştım viscaria yı süper tahtaydı vazgeçilmezdi , birkaç sene sonra kırıldı ve gidip yenisini aldım , arasında dağlar kadar fark vardı yeni aldığım hiç atmıyordu ,hatta bunun sahte viscaria olabileceğini bile düşünmüştüm , neyse sonuçta yapıyor butterfly bunu aynı tahtaları (bazen biraz değiştirerek) veya aynı lastikleri ismini değiştirip tekrar satıyo , diğer markalar da yapıyorlar , satış politiklarıyla ilgili birşey sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..