Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tv'de Olimpiyatlar (masa Tenisi Karşılaşmaları)

PingPongMan

Recommended Posts

Eeee son durum ne ? Alabilecek misiniz maçları Cd'ye ? ?

Einsmux adlı kanalı Hotbird ve Turksat'ta bulamadım..

800 küsür kanal içinde yoktu.. Nedir bu kanal nerde çıkar..

Dikkatimi CcTv 9 çekti.. Maçları yayınlayan CcTv 5 idi sanırım..

Bu arada Türkiye'de Trt 3 hafta içi sabah 11'den gece 1'e kadar, hafta sonu da sabah 9'dan yine gece 1'e kadar yayın yapacakmış ama diyo ki ağırlık Türk sporcuların katıldığı güreş ve atletizm vs. olacak Masatenisi gösterceklerini pek sanmıyorum..

Neyse bana einsmux'u buldurabilecek var mı ?

Teyzemlerdeki çanaklar hakkında bir bilgim yok ?

Biraz karışık sanırım işler öff öff. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

to geno:

Ne hotbird ne de Turksat. İlgili kanal Astra da oalcak. AStra yı alabilmek için de en az 120 lik bir çanak gerekir

Satellite: Astra 1H, 19,2 derece Doğu

Transponder: 85

Downlink-Frequenz (Ghz): 12,1095

Symbolrate (MSym/s): 27,500

FEC: 3/4

Polarisation: horizontal

Yukarıdaki bilgiler Einsmuxx için.

Burak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese Merhaba

Öncelikle hayatımda ilk kez TV den masa tenisi maçı izledim. Boks maçlarını izledikten sonra tam evden çıkacakken masa tenisi görüntülerini görünce çok heyecanlandım :) Hemen izlemeye koyuldum. Erkekler çiftlerde CHN takımı ile POL takımı çeyrek final mücadelesi veriyorlardı. Ma lin ve Chen in etkili oyunu ile CHN takımı bir üst tura çıktı. (4-0) Yan masada Waldner ile Persson un çift erkeklerde maçı da vardı. Bu arada çinli taraftarların t-shirtlerini çok beğendim. Sağ kol üzerinden ateşe benzeyen bir ejderha resmi var çok güzel olmuş.

Bu gün de Bayanlar Çiftlerde CHN takımı ile Hong Kong takımı final de karşılaştılar. Hong Kong takımındaki oyuncular penholder idiler. Ancak çin takımındaki Wang ile Zang (dün izlediğim çinli taraftarların tshirtleri ie aynı tip forma giymişler çok yakışmış; Ben de istiyorum :) ) çok iyi bir oyun ile rahatça altın madalyaya uzandılar. Akşam saatlerinde de tek erkeklerde final maçlarının olduğunu TRT haber verdi. Büyük ihtimalle de bu maçları da gösterirler.

Bol masa tenisli günler

Burak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle. Boks maçlarını anlatan spiker türünden iyi olur :) (Evet şimdi bir sol direk ama olmuyor darbe alıyoruz :) )

Tahminice gösterirler. Nerdeyse tüm final karşılaşmalarını gösteriyorlar. Bu akşam da Türkiye'den yarışacak pek sporcu yok. 5000m seçmelerinde Elvan koşacak sadece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..