Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirtler Kargo Ile Yollanmak Üzere Hazır

Guest Togay

Recommended Posts

• İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çağdaş, İzmir buluşmasına t-shirt getirebilirmisiniz soru veya talebini bana mı yönelttin bilmiyorum ama, benim elimde şuan 3 adet t-shirt var. 2 tanesi HüseyinTopaç arkadaşımızın. Yalnız Pm yolladığım halde ses seda yok Hüseyin'den. 1 tane boşta t-shirt var Large beden, ancak onu da benden ısrarla t-shirt isteyen Silentscream'e yollamayı düşünüyorum. Tabi large beden O'na uyarsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görünüşe göre yok gibi. Ama siz de biraz geç kalmadınız mı!

Yalnız şöyle bir şansınız var, parayı nereden ve nasıl kazanacağı konusunda uzman olan Ping the Pong, t-shirtlerinden birini satar mı bilmem ama, en azından birini kiraya verebilir o hafta sonu ;):

Sonradan t-shirt isteyen o kadar çoğaldı ki, neredeyse bi tur daha mı yaptırsak diyeceğim geliyor. :sasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

isteyen olursa; bendeki Siyah üzerinde L yazan tshirt M beden çıktı. değiştirmek isteyen olursa..

Not. bizim tshirtler kopyalanmaya başlamış K.köy şöhretler önünde ucuza satıyorlar :) Duymadık demeyin.

Sevgiler

Burak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağdaş Üste ve Tat10, üzgünüm ama şu sıra benim tekrar t-shirt yaptırmam mümkün değil.

İlkinin yorgunluğunu atlamadım daha. Ki fazla olmasa da parasını henüz göndermeyen arkadaşlar var ve henüz t-shirtlerini teslim almamışlar var. İlk tur tamamlanmadı henüz yani.

Ayrıca en az 30 adet sipariş vermek gerekiyor, benim konuştuğum t-shirt ücreti ise 60 adet içindi.

Yalnız ileride mümkün olursa bir de sarı ve kırmızı t-shirt yaptıralım istiyorum. 4 renk masa tenisi.org t-shirt'ümüz olsun, fena mı olur. Benim aklımda Arno'nun çinceye benzeyen yazısı ile Simurg'un bir yazısı var.

Belki ileride yani...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan ben senden her halukarda alirim.

Benmkileri ulasti bilin.

Bu arada ikinci tur icin acele edilmemesini diliyorum. Beraber askerlik yaptigim arkadasim profesyonel grafiker. Ve gecende yardim amacli bir faaliyet icin T-Shirt grafigi tasarladi. Uretip sattilar. Tam anlamiyla enfesti. Ben T-Shirtleri bi gostereyim ona elime gecince... Alternatif tasarimlar, profesyonel isi seyler, yapariz bakalim biseyler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Arkadaşlar,

Kendisinden t-shirt ücretini almadığım halde İstanbul'a, Ertan Bey'e yolladığım iki adet Medium boy t-shirt'ünü almak için ve de t-shirt ücretlerini yollamak için, Ertan Bey'in çabalarına karşın hiçbir girişimde bulunmayan bir arkadaşımız var. Aradan bir hayli vakit geçtiği için artık o t-shirtleri satmaya karar verdik.

T-shirtler İstanbul'da olduğu için, İstanbul'dan almak isteyenler kargo parası vermekten kurtulacaktır. T-shirtlerin tanesi 10,5 milyon lira idi biliyorsunuz. Almak isteyen arkadaş parayı banka hesabıma havale yapabilir. Bu konu o aşamaya gelince halledilir zaten. Duyurulur!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üçgen vücut kısmını pek hatırlamıyorum ama :fildir:, hatırladığım ve anlattığın kadarıyla sana Large beden uygun olur Çağdaş. Yıkanınca biraz çekicek malum t-shirtler, özellikle o zaman küçük gelecektir sana.

Ama tabi hatıradır yada üçgen vücudum dar t-shirtler ile daha çok belli oluyor diyorsan, benim diyeceğim birşey yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

acayip karizma ve yakışıklıyı kabul ediyosun yani.
Yorum yok. :sasi:

bu t-shirtler düşük derecelerde yıkansada çekiyor mu?

İşin şaka kısmı bir yana, senin için kötü olan t-shirtlerin sana neredeyse baştan küçük gelecek olması. Yıkanınca bi miktar daha küçülceği için bir önceki mesajımda yazdıklarım halen geçerli. Suyun derecesine göre ne kadar fark eder bilemiyorum tabi.

Bu arada kendisinden bu konuda ses çıkmayan arkadaşın bir arkadaşı t-shirtleri teslim alabileceği şeklinde bir mail yollamış. Son durumu Ertan Bey ile görüşemedim. T-shirtleri teslim alma ve ücretlerini yollama durumu kesinleşirse kendilerine öncelik tanınır sanıyorum.

Eğer öyle birşey olursa, başta Çağdaş olmak üzere, heyecanlandırdığım arkadaşlardan özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Social üzgünüm ama foruma biraz geç üye oldun. T-shirtlere bu kadar talep olacağını bilseydim daha fazla yaptırırdım. Tabi o zaman güzel olup olmayacağını da bilemiyorduk. Şuan elimde fazlalık hiç kalmadı.

İleri de bir tur daha yaptırırsak o zaman umarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..