Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Karizmatik Tahta

Guest pasolenk

Recommended Posts

benim hiçbir zaman unutamadığım, 20 yıl önce süperligde adana masa tenisi ihtisasda oynayan alper abimizin joola karbon tahtasıdır. carbon swe'ye benziyordu. sapı vernik kaplı ve tüm sap küçük damalı desendeydi. beni en çok etkileyen tahta o olmuştur. belki alper abinin oyununa olan hayranlığımdandır, tahtası beni etkilemişti. tahtayı bulsam hemen alabilirim ama üzerinden en az bir 20 yıl geçti. bulmak imkansız

sevgili pasolenk tahta ne olursa olsun eğer kenarında belirgin bir hasar yoksa bant yapıştırmayı sevmiyorum. tahtanın karizmasını çiziyor :)))))

yeni nesil tahtalardan da schlager carbon ve primorac carbon görünüm açısından çok hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siyah tahtalar benim de çok ilgimi çekmekte ve bunun için üreticilerin siyah tahtalara öncelik verdiğini düşünüyorum.

Favorim benim de siyah tahtalar ama bu sevdaya da kendimizi kaptırmayalım. Buradaki çoğu kişinin görünüşe göre değil oyun stiline ve bütçesine göre tabii tahta aldığını biliyorum. Çoğunluğu yeni başlayanların oluşturduğu bir kesimde ise bunun yaygın olduğunu görüyorum.

Elimizden geldiğince bu yanlışları düzeltmeye çalışalım. Paraların bu şekilde savrulması, görünüşe göre, çok güzel tahta diye alınan tahtalara içim çok acıyor inanın. Lütfen elimizden geldiğince bu tür yanlışlara göz yummayalım.

• Sarı-siyah Andro marka 12mm kenar bandı olduğunda kendi tahtam
  • Stiga Hybrid (Düz sap olmayacak)
  • Grubba Carbon
  • Andro'nun siyah tahtaları

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Kreanga Carbon metalik gri rengi ile bir yarış arabası kadar karizmatik. Kenar bandına gerek yok çünkü kenarları da metalik gri boyalı. Elinize aldığınızda vaay be demekten kendinizi alamazsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla yılların efsanesi Gergely yi de unutmamak gerek. Her ne kadar kullandığım bir tahta olmasa da, ortalıkta doğru düzgün tahta bulunmadığı yıllarda Gergely'si olan adama sanki eşi bulunmaz bir taşı varmış gibi bakılırdı. Hemen herkes eline alıp bakmak isterdi. Bunları da hatırlamak gerek. Bu dediğim bundan 20 yıl evveline gider.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok tahta gördüm çok tahta denedim (Elimdeki tahtaları görseniz şaşarsınız çünkü 100 tane gibi birşey) ama Stiga Ulf "Tickan" Carlsson Clipper 9 ply tahta gibisini görmedim.

Onun dışında kullandığım tahtalar arasında da her zaman eski üretimlerin kalitesinin mükemmelliğine hayran oldum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Çok tahta gördüm çok tahta denedim (Elimdeki tahtaları görseniz şaşarsınız çünkü 100 tane gibi birşey) ama Stiga Ulf "Tickan" Carlsson Clipper 9 ply tahta gibisini görmedim.

Onun dışında kullandığım tahtalar arasında da her zaman eski üretimlerin kalitesinin ükemmelliğine hayran oldum...

100 tane mi!!!!!? Saadettin bey bu yönünüzü bilmiyordum doğrusu. Böyle bir kolleksiyona sahip olan nadir insanlar vardır herhalde. Kutluyorum sizi........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadettin e

Sadecik 100 tane mi!Inanmam.

Sadece geçen sene 100 tane tahta aldin :lol:

Bir senede o kadar almışımdır değil mi Nejdet Abi?

Ah birde üşenmeyip kullanmadığım tahtaları sitede bir listeleyip satabilsem. Ne hikmettir bilmem kendi kullanmadığım malzemeler dışında herkesin birşeylerini sanırım sitede sattım ama kendim için uğraşmıyorum. Aslında üşenmeyip kullanmadıklarımı satıp merakla beklediğim yeni çıkanları almakta yarar var ama kim uğraşır şimdi tek tek satacaklarını belirle, siteye yaz, ondan sonra kargosuydu, şuyuydu, buyuydu, EFT'siydi falan uğraş... Zaten evimin bir bölümünü onlara ayırmıştım yakında evin tamamınıda onlara ayırırım bende sokakta yatarım olur biter... :lol:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar çok tahtayı birarada fotoğrafını çekerek forumda yayınlamak hoş olurdu doğrusu. Biz de imrenerek bakardık. Hazine gibi bir şey :)

Bende Tanju Beyle ayli fikirdeyim.Ama nasil olacak.ayri bir site kurmak lazim."Saadettin salman in masa tenisi tahtalari" diyeBu kadar tahtanin resimlerini koyunca,vallahi sitemizin hizi kaplumbaga yuruyusu gibi olur!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

alihancım, satayım sana kreangayı istersen. fiyatı: 50.000 €, ömür boyu çalışırsan alabilirsin, :lol::lol: mc1'i çok beğeneceksin merak etme.

bana göre en karizmatik tahta çoooooooook uzun zaman önce ( masa tenisi hayatımın başlangıç yıllarında ) gördüğüm alt modelini bilmediğim joola'nın vernik saplı tahtasıydı, ah bir bulsam onu, ama imkansız gibi birşey, şu an için schlager carbon diyebilirim -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..