Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs 4002 Hazır Raket

Guest Xtremetawsan

Recommended Posts

Merhabalar birkaç yerde DHS 4002 hazır raket gördüm özelliklerini incelediğimde standart bir dhs tahta üstünde G888 2.0 takılı olduğu yazıyor, fiyatı ise bazı sitelerde 29Ytl bazı sitelerde 36ytl, bu raket alınırmı? Bilen oynayan kullanan varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raketi gören duyan, oynayan olmamış sanırım site de neyse ben denemek amaçlı alıyorum raketi dunlop vs. hazır raketten kötü olamaz yurtdışı sitelerde özelliklerini okuduğum kadarıyla. Oynadıktan sonra nedir ne degildir, alınır alınmazı burada belirtirim. Herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raketi gören duyan, oynayan olmamış sanırım site de neyse ben denemek amaçlı alıyorum raketi dunlop vs. hazır raketten kötü olamaz yurtdışı sitelerde özelliklerini okuduğum kadarıyla. Oynadıktan sonra nedir ne degildir, alınır alınmazı burada belirtirim. Herkese teşekkürler.

Bencede dunloptan kötü olmaz fakat dunloptan çokta iyi de olmaz. . Hazır raket almakta ısrar ettniz! Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bencede dunloptan kötü olmaz fakat dunloptan çokta iyi de olmaz. . Hazır raket almakta ısrar ettniz! Hayırlı olsun.

Üstündeki lastikler G888 olduğu için deneme amaçlı alıyorum, hazır raket kombi olayına gelince dunlop la bile elinde pekçok iyi kombi olan arkadaşlar ile seve seve oynarım, lastik tahta tamam biryere kadar ama önemli olanın teknik, vuruşları doğru yapmak olduğunu ispatlamak için. Hatta topu tutabilen herhangi en ucus raketle bile oynayabilirim isteyen arkadaşlarla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Size katılıyorum. Hazır raketler her ne kadar hor görülse de; özellikle DONIC, DHS, STIGA gibi markaların pahalı olanları bin kere işe yarar. Düzgün kesim ve yapıştırma artı noktalarıdır. Özellikle raflarda beklediği düşünülürse alındıktans sonra yumuşak bi yapıştırıcıyla yeniden söküp yapıştırmak çok iyi sonuç verir. Haftada bir-iki oynayan, orta düzey oyuncular için bence de gayet iyi bir seçenektir....

The Cruiser

DONIC Crisan Titanium

DONIC Sonex Formula JP Soft

FRIENDSHIP Focus III

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forehand - Backhand tabiki hazır raketlerLe öğrenilir ama Forhand Spin, Backhand spin, kesme v.b hareketleri yapma seviyesine gelince elimizdeki hazır raket ve lastikler bunları yapmamızı ve çalışmamızı zorlaştırır. Bişeyler yaparsın ama yaparken çok zorlanırsın hatta çabuk bıkarsın, bir yaparsın bir yapamazsın, raket bir çeker, bir çekmez seni devamlı yorar artı en kötüsü morelini bozar şevkini kırar, yapamadığını zannedersin. Uygun tahta ve lastikler yeni başlayan ve oyununu geliştirmek isteyen sporcular için içtiğimiz su kadar önemlidir.

Eğer hafta da 1-2 gün 1-2 saat oynayacaksanız ve masa tenisini geliştirmek gibi bir amacınız yoksa tabiki hazır raket almak maddi açıdan isabetli olabilir. Ama oyununu geliştirmek isteyen kişiler için uygun bir fiyata çeşitli kombinasyonlar yapılabilir.

Ben masa tenisi sporunu yapan ve geliştirmek isteyen herkese hazır raket almayın paranıza yazık diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketi almış bulunuyorum gerçekten sitesinde yazdığı gibi üzerinde DHS G888 lastikler takılı bu lastik ile hiç oynamamıştım lastik yapışkanlı çok hızlı degil ama inanılmaz spinli bir lastik, orta ve ust düzey oyuncular için kontrollü gelecektir raket, ama yeni başlayan oyuncuların kontrol edemiyecegi kadar hızlı bu yüzden yeni başlayanlara önermem. Tahta raketin dezavantajı işçiliği idare eder (raketin fiyatı düşünüldüğünde iyi bile sayılır).

Raketi orta ve kırkyılda bir oynayan eski ustalara öneririm fiyat performans gözönüne alındığında butterfly, donic, joola, stiga hazır raketlerinin çoğundan iyi sayılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketi almış bulunuyorum gerçekten sitesinde yazdığı gibi üzerinde DHS G888 lastikler takılı bu lastik ile hiç oynamamıştım lastik yapışkanlı çok hızlı degil ama inanılmaz spinli bir lastik, orta ve ust düzey oyuncular için kontrollü gelecektir raket, ama yeni başlayan oyuncuların kontrol edemiyecegi kadar hızlı bu yüzden yeni başlayanlara önermem. Tahta raketin dezavantajı işçiliği idare eder (raketin fiyatı düşünüldüğünde iyi bile sayılır).

Raketi orta ve kırkyılda bir oynayan eski ustalara öneririm fiyat performans gözönüne alındığında butterfly, donic, joola, stiga hazır raketlerinin çoğundan iyi sayılır.

Raketini beğendiğine sevindim. Hayırlı, uğurlu olsun. Yeni raket alana başka, Allah Tahtanı masa kenarlarına vurmadan ve lastiklerini yırtılmadan korusun denilir. :)

Bu yeni raketinle biraz oynadıktan sonra, sen başka bir tahta+lastik tavsiyesi isteyeceksin bunu hissedebiliyorum. Haftada 2 gün artık sana yetmeyecek :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa hocam nasılsın. ahmet yaklaşık 15-20 yıldır masa tenisi oynayan deneyimli bir arkadaşımız. bu raketi almasındaki sebep sadece fiyatının uygunluğundandır. aslında siteyi inceleseydi 2. el uygun birşeyler yapabilirdi.

ahmetcim güle güle kullanman dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa hocam nasılsın. ahmet yaklaşık 15-20 yıldır masa tenisi oynayan deneyimli bir arkadaşımız. bu raketi almasındaki sebep sadece fiyatının uygunluğundandır. aslında siteyi inceleseydi 2. el uygun birşeyler yapabilirdi.

ahmetcim güle güle kullanman dileğiyle.

Teşekkür ederim turushan, raketi aldım ama işlerden bu pazar salona gidemedim. Lastik çok yapışkanlı geldi topu tutma olayını aşmış top iki zıplıyor üçüncüde kapana tutulmuş fare gibi kalıyor lastiğin üstünde. Raket değiştirme olayına gelince bu idare eder bayağı sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yeni raketinle biraz oynadıktan sonra, sen başka bir tahta+lastik tavsiyesi isteyeceksin bunu hissedebiliyorum. Haftada 2 gün artık sana yetmeyecek :)

Lastikler fena degil ama bir karbon tahta olsa iyi olur dedirtti raketin tahtası. Bir defa oynamada kas yaptım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
Merhabalar birkaç yerde DHS 4002 hazır raket gördüm özelliklerini incelediğimde standart bir dhs tahta üstünde G888 2.0 takılı olduğu yazıyor, fiyatı ise bazı sitelerde 29Ytl bazı sitelerde 36ytl, bu raket alınırmı? Bilen oynayan kullanan varmı?

arkadaşm ben bu raketle ilgili yorum yapmştm ama sanırım yansımamış. Bu raketten bende var amcam çinden getirdi. tahtası normal bi tahta üstünde h2 ve h3 var raket ağır bi raket o da lastiklerden kaynaklanıyo olabilir. ilk aldıgımda etkisi oldugundan spin kesme gibi vuruşları güzel ve etkili bi biçimde atabiliyorm. Her türlü oyuna gelen bir raket kesmeleri özellikle çok düzgün ve etkili gidiyor. Eğer o lastikler daha iyi bir tahta üstünde olsaydı ok güzl bir kombinasyon olurdu.Lastiklern 2 sininde de ittf onayı var. Daha ne diyim :) lastiklerin üst yüzeyi yapışkanlı yani topu tutuyor çok rahat blok yapabiliyosn spinleri de etkili...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Xtremetawsan Yazılış tarihi 12 01 2008, 23:04

Sanırım çok geç kaldınız Malin arkadaşım..

Konuya yorum yazmadan önce dikkatlice okumuş olsaydınız; Çözüme ulaşmış bir konuya gereksiz yere yeniden yorum yazmak zorunda kalmazdınız!! diye düşünüyorum.. 9 ay önce açılmış bir konuyu gündeme getirmek Mesaj kirliği yaratıyor.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım çok geç kaldınız Malin arkadaşım..

Konuya yorum yazmadan önce dikkatlice okumuş olsaydınız; Çözüme ulaşmış bir konuya gereksiz yere yeniden yorum yazmak zorunda kalmazdınız!! diye düşünüyorum.. 9 ay önce açılmış bir konuyu gündeme getirmek Mesaj kirliği yaratıyor.

Selamlar,

Msjı attıktan sonra fark ettim. Benim yazdıklarımın msj kirliliği olduğunu sanmıyorum sonuç olarak ben yararlı bi msj attım arkadaşları bilgilendirdm bunca gereksiz msj varken buna gereksiz demeniz mantıklı bi söylem değil. Raketten anlayan her insanın yazabilceği tarza şeyler yazdığımı düşünüyorm..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 9 months later...

ben de bu raketi almak istiyorum yeni konu açmıyım dedim kirlilik olmasın diye raketin fiyatı 60 lira ve g888 lastikleri var fast-spin.com daki ekonomik combo raket 2 yi( http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=276 ) alacaktım ancak şu an temin edemediğim için bunu almaya karar vermek istiyorum acaba hata mı yapıyorum yardımcı olur musunuz? :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Bende bu üründen almak istiyorum ancak fiyatı denilenden biraz yüksek.Hazır olmayan raketler konusunda hiç bilgim yok.Hobi amaçlı düşünüyoru ancak birazda iyi olsun yormasın.

Bu raket uygunmudur ne dersiniz.Birde bu fiyatlarda butterfly 7000 var.Hangisini önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketler le belirli bir seviyeye kadar gelinebilir. Belirli bir düzeyi geçtikden sonra hazır raket insanı tatmin etmez ve kombınasyon bu noktada cok onemlıdır. Tabı teknık ve oynayış da onemlıdır ama oynayışın gelısmesı acısından raketinde onemlı bı yerı vardır !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketler le belirli bir seviyeye kadar gelinebilir. Belirli bir düzeyi geçtikden sonra hazır raket insanı tatmin etmez ve kombınasyon bu noktada cok onemlıdır. Tabı teknık ve oynayış da onemlıdır ama oynayışın gelısmesı acısından raketinde onemlı bı yerı vardır !

şuan fast-spin.com da olan 4002 yi hazır raket olarak almayalım lütfen çünkü deneme şansım odu gerçekten g888 lastikler takılı ve gayet kalteli kemeleri spinleritop spinleri müthiç ve özellikle bh ile kesme atmayı sevenler için süper bi raket...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..