Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oh Sang Eun Vs Ma Lin

Recommended Posts

Bence Ma Lin ilk setin son sayısındaki şaibeden dolayı dağılmış. Ma Lin burada sanırım üstüne değdi diye itiraz ediyor. Ama sayı Sang'a veriliyor. Oh Sang Eun'un forhandi tam formal değil. Çoğu durumda yarı dönmüş olarak forhand vurmaya çalışıyor ve topa çok hız veremiyor. Farklı bir şekilde bu durum kendisine bachand bloklarda da üstünlük sağlıyor aslında.

Nedense sabah sabah canım yorum yapmak istedi.

Selamlar...

Engin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Ma Lin ilk setin son sayısındaki şaibeden dolayı dağılmış. Ma Lin burada sanırım üstüne değdi diye itiraz ediyor. Ama sayı Sang'a veriliyor. Oh Sang Eun'un forhandi tam formal değil. Çoğu durumda yarı dönmüş olarak forhand vurmaya çalışıyor ve topa çok hız veremiyor. Farklı bir şekilde bu durum kendisine bachand bloklarda da üstünlük sağlıyor aslında.

Nedense sabah sabah canım yorum yapmak istedi.

Selamlar...

Engin

Ma Lİn'in maçlarda sayı kaybından ötürü ağlaması çok nadir durum değil :) Haklı da olsa adam aşırı abartıyor, Samsanovla bi maçında öyle bi ağlamıştıki Samsanov reis acıyıp direk buna bedava bi sayı vermişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lİn'in maçlarda sayı kaybından ötürü ağlaması çok nadir durum değil :) Haklı da olsa adam aşırı abartıyor, Samsanovla bi maçında öyle bi ağlamıştıki Samsanov reis acıyıp direk buna bedava bi sayı vermişti.

Sanıyorum ben o sayıyı gördüm. Orada Malin haklı bence. O şekilde gelen top masanın üstüne ya da kenarına çarpamaz (fizik kurallarına göre :) ) Yan yüzeye çarptı.

Zaten bi noktada Samsonov da ikna oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum ben o sayıyı gördüm. Orada Malin haklı bence. O şekilde gelen top masanın üstüne ya da kenarına çarpamaz (fizik kurallarına göre :) ) Yan yüzeye çarptı.

Zaten bi noktada Samsonov da ikna oldu.

Haklı olduğunu ben de kabul ettim zaten :) ama yüz ifadesi tavırları vs, çocuk gibi, 2004 olimpiyat maçında Waldner'e karşı fileden sayı alıp CHO! demesinden sonra notum iyice düştü kişiliğine karşı, sevimsiz biri :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..