Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Turnuva

Recommended Posts

Bu hafta sonu (eğer bir değişiklik olmazsa) Ankara'da büyükler turnuvası var.Ankaradaki masa tenisi severlere bildirilir.

Yer:Altındağ spor salonu

Turnuva ertelendi Burak. Ankara Masa Tenisi İl Temsilciliği'nden gelen mesaj aşağıda:

BÜYÜK TAKIMLAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI ALTINDAĞ SPOR SALONU'NDA TEAKWANDO MAÇLARI YAPILACAĞINDAN ERTELENMİŞ , ALPASLAN İLKÖĞRETİM OKULU SPOR SALONU'NDA AYNI TARİHLERDE KURULUŞLAR ANKARA ŞAMPİYONASI DÜZENLENMİŞTİR. TAKIMLAR 3 SPORCUDAN OLUŞACAKTIR. TÜM ARKADAŞLARIN KATILIMINI BEKLERİZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da teakwando maçları için başka salon bulamamışlar mı anlayamıyorum, neden hep en zayıf halka masa tenisi oluyor, bildiğim kadarıyla Altındağ spor salonu masatenisi resmi müsabakalarının yapıldığı tek salon, bu durumda bile teakwando müsabakaları için başka salon bulunamamış ve masatenisi ertelenmiş. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar olmaz.Altındağ maçların yapıldığı tek salon ve sürekli başka turnuvalar yüzünden belirli bir fikstür oluşturulamıyor.Koskoca başkentte bir masa tenisi salonu ayarlanamaz mı?Buna yetkililerin bir çare bulması lazım......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva ertelendi Burak. Ankara Masa Tenisi İl Temsilciliği'nden gelen mesaj aşağıda:

BÜYÜK TAKIMLAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI ALTINDAĞ SPOR SALONU'NDA TEAKWANDO MAÇLARI YAPILACAĞINDAN ERTELENMİŞ , ALPASLAN İLKÖĞRETİM OKULU SPOR SALONU'NDA AYNI TARİHLERDE KURULUŞLAR ANKARA ŞAMPİYONASI DÜZENLENMİŞTİR. TAKIMLAR 3 SPORCUDAN OLUŞACAKTIR. TÜM ARKADAŞLARIN KATILIMINI BEKLERİZ.

3 kişilik müessese maçımı olur yaw . ayrıca orda 3 masa vardı yanılmıyosam ve 3 masada ANKARA MÜESSESELER ARASI ŞAMPİYONA nasıl yapılacak çok merak ettim doğrusu .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bencede.Hemde alan dar olması nedeniyle maçları takip etmekte zor olacak.Orda maçlar 2 günde değil anaca 3 günde biter.Hatırladığım kadarıyla aralarda pano falan da yoktu.Ohhhhhh netten oynanamayacak maçlar.Neyse artık gidip bakacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haftasonu müessese maçları sona erdi.Tam sonuçları bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim salon, organize ve masalar çok kötüydü.Ayrıca pazar günü okulda veli toplantısı olduğu için maçlar 1.30 saat geç başladı.

1. Telekom

2. Merkez Bankasi (A)

3. TAEK Turkiye Atom Enerjisi Kurumu yani bizim takim oldu.

Buragi'da tebrik etmek isterim hem Fahrettin'i hemde Ibram'i yendi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..