Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bbsk Masa Tenisi Turnuvası 05.07.2015

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

05 TEMMUZ 2015 PAZAR günü, saat 13:00 'de
herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

o9guom.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞE HERKES KATILABİLİR.

KATILIM ÜCRETİ : 10 TL
DANIŞMA ANT. CEP : 0 536 4268438

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bugün Muhsin Yazıcıoğlu spor kompleksi'ne gittim.Eğitim vermediklerini söylediler.Yani Hoca yok dediler.

Çarşamba 17.00-19.00

Cuma 17.00-19.00

Cumartesi 15.00-20.00

Pazar 15.00-20.00 Arasında saatlik kişi başı 5 TL ödeyerek kullanabileceğimi söylediler.

Gidip manava etin iyisi hayvanın neresinden çıkar diye sorarsanız size nasıl bir cevap verebilir? Sizinki de o hesap. Salonun masa tenisi antrenörü ve sorumlusu size var olduğunu söylüyor, siz kalkmış hala ben sordum yok dediler diyorsunuz. Ne diyelim, siz gereken bilgiyi almışsınız zaten, öyle bilmeye de devam edin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gidip manava etin iyisi hayvanın neresinden çıkar diye sorarsanız size nasıl bir cevap verebilir? Sizinki de o hesap. Salonun masa tenisi antrenörü ve sorumlusu size var olduğunu söylüyor, siz kalkmış hala ben sordum yok dediler diyorsunuz. Ne diyelim, siz gereken bilgiyi almışsınız zaten, öyle bilmeye de devam edin.

BBSK nin özel mesajı:''saatler doğru. Eğitimler profesyonelce bu sporu yapmak isteyenlere veriliyor. 7-10 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz olarak veriliyor.

Hobi olarak eğitim almak isteyenlere ücretli olarak eğitim veriliyor.''

Saatlik ücret 50TL'ymiş.Ücreti gidip sordum Furkan beye.Saatleri de arkadaşlar boşuna gidip yorulmasın diye yazdım.Manav et örneğiniz ilginç.Amaç bilgi paylaşımı mı laf sokmak mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BBSK nin özel mesajı:''saatler doğru. Eğitimler profesyonelce bu sporu yapmak isteyenlere veriliyor. 7-10 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz olarak veriliyor.

Hobi olarak eğitim almak isteyenlere ücretli olarak eğitim veriliyor.''

Saatlik ücret 50TL'ymiş.Ücreti gidip sordum Furkan beye.Saatleri de arkadaşlar boşuna gidip yorulmasın diye yazdım.Manav et örneğiniz ilginç.Amaç bilgi paylaşımı mı laf sokmak mı ?

Eğitim veriliyor mesajına karşılık yazdığınız mesaja bir cevaptı o. Laf sokma gibi bir amacım yok. Geçmiş mesajlarımı okursanız ekseriyetle bilgilendirici mesajlar olduğunu zaten görürsünüz. Manav et örneği ile aradığınız bilgiyi işin ehlinden almanız gerektiğini, büyük ihtimalle bilgi aldığınız kişi yahut makamın sizi yanlış yönlendirdiğini belirtmeye çalıştım. Sonunda doğru kişiye ulaşmışsınız, önemli olan da bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğitim veriliyor mesajına karşılık yazdığınız mesaja bir cevaptı o. Laf sokma gibi bir amacım yok. Geçmiş mesajlarımı okursanız ekseriyetle bilgilendirici mesajlar olduğunu zaten görürsünüz. Manav et örneği ile aradığınız bilgiyi işin ehlinden almanız gerektiğini, büyük ihtimalle bilgi aldığınız kişi yahut makamın sizi yanlış yönlendirdiğini belirtmeye çalıştım. Sonunda doğru kişiye ulaşmışsınız, önemli olan da bu.

Ben danışmadakilerin bilgi sahibi olabileceğini düşünerek sormuştum ama sonuçta dediğiniz gibi doğru kişiye ulaştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..