Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir De Oynamak Ve Eğitim Almak

Recommended Posts

Merhaba

Belki kaçıncı kez yazdım.Ama değişen bir şey olmadı.İzmir de bu sporun eğitimi için bulundukları semtlerde veya yakın yerlerde arayışta bulunan taleplere ancak apartman altındaki garajda iki masalık bir yerde (BALÇOVA) eğitim vermeye çalışıyorum. Sizlerden ricam bu yazımı paylaşın.En azından çocuklarımız için.Veteranların maddi sorun yok.Onların söylemlerinden yola çıkmayınız..

Değerli Masatenisçiler

Lütfen bu mesajımı paylaşın.Nedenlerini açıklayayım
Yaz dönemine girdik.Beni arayan veliler çocukları için hatta kendileri için masatenisi eğitimi almak istediklerini belirttiler.Hangi semtten aradıklarını sorduğumda İZMİR Konak'tan -Urla ya kadar olan geniş bir yerleşim ortaya çıktı.CHP li olduğunu iddia eden belediyelerin KONAK, BALÇOVA;NARLIDERE,GÜZELBAHÇE,URLA açtıkları yaz okullarında masatenisi sporu yok.HALKAPINAR ve ÇİĞLİ arasında ise üç salon var.Bunlardan ikisi ücretli diğeri ise İl temsilciliğinin hegemonyasında.Şimdi sormak gerekmez mi ?.Kimlerin politikası bu.Federasyonun mu,GSGM nin mi,Belediyelerin mi ?.İzmir haritasına şöyle bir bakın Körfezin sol tarafında ne salon ne de eğitim verilen yer yoktur.Gerçekte budur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..