Jump to content
Masatenisi.org Forum

Saf 7 Katmanlı Off Tahta Tavsiye Edermisiniz?

Recommended Posts

Sayın forum sakinleri yaşım 15, 2 yıldan beri masatenisi oynamaktayım.Kullandığım raketler 1.kombinasyon:joola falcon medium. Lastikler Fx ligthening ve tıbhar rapid soft. 2. Kombinaston:avalox p500 fx Lightening ve vega japan dır.Sayın forum sakinleri düşündüğüm tahtalar: avalox p700, tıbhar samsonov force pro black ve stıga clipper wood, siz öneride bulunursanız sevinirim özellikle (Rıdvan abinin, Onur ,Tsubasa ve Bilal abinin)yorum yaparsa... İyi akşamlar saygılarr...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

P500'ü seviyorsan büyük abisi p700'ü de seversin. Onun yanında nittaku ludeack de tavsiye edebilirim.

80'lerin Clipperı ludeack gibiydi, şimdikiler biraz fazla kalın ama yumuşak yapısıyla zıplak ama hissi daha az gibi geliyor bana. Hiç değil se clipper cr almak lazım. Ama sen 15 yaşınfa olduğuna göre clipper biraz kaba gelebilir.

Force pro ise hiç denemediğim bir tahta, yorum yapmayayım...

Sonuç olarak p700 Veya ludeack derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Clipper wood+p700+ludeack istediğini alabilirsin hız olarak birbirlerine çok yakın tahtalar ama içlerinde en çok beğendiğim ludeack sapını

da kalınlaştırmışlar. T11 den alabilirsin.

Bir abimiz kontrol arttırmak için Force pro almıştı onda gördüm. İşçilik falan çok güzel görünüyordu katmanları aynı clipper gibi. 1 saat kadar oynadık gelen spinler eski kombinasyonuna göre daha yavaş bloklarda daha başarılıydı. Hafta sonu kurumlara gelir dener yorumlamaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Bilal abi aslında p500 çok sevdim ama farklı tahta denemek istiyorum clipper wood ama ısınmıştım taa ki masatenisi.com un yorumunu okuduktan sonra soğudum. Şu anda iki tahta düşünüyorum p700 ve NİTTAKU LUDEACK lakin yurt dışından nasıl alışveriş yapılacağını bilmiyorum LUDEACK bulabilirsem alırım bulamazsam p700 straight sap alırım, son bişey daha p500 de flared kullanıyorum p700 alırsam DÜZ SAP alırsam düz sap alışabilirmiyim saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Bilal abi aslında p500 çok sevdim ama farklı tahta denemek istiyorum clipper wood ama ısınmıştım taa ki masatenisi.com un yorumunu okuduktan sonra soğudum. Şu anda iki tahta düşünüyorum p700 ve NİTTAKU LUDEACK lakin yurt dışından nasıl alışveriş yapılacağını bilmiyorum LUDEACK bulabilirsem alırım bulamazsam p700 straight sap alırım, son bişey daha p500 de flared kullanıyorum p700 alırsam DÜZ SAP alırsam düz sap alışabilirmiyim saygılar...

Yurtdışından alışveriş yapmak çok kolay bir kredi kartın varsa gerisini satın alırken site adım adım seni yönlendiriyor. Düz sapa alışabilir misin bilemem her şey ellerine bağlı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

80 lerin cliper ini hatırlamıyorum. Ama şimdiki Clipper CR ler yeterince hızlı. Clipper Wood biraz daha yavaş.

Aynı katmanlara sahip Yasaka Maxwood var o bana göre her ikisinden daha hızlı.

ludeack i kullanmadım ama nittakunun tahtaları genel olarak pahalı.

Masatenisi.com Stiga'nın tüm ürünlerine üstü kapalı kötü yorumlar yapıyor. Ama tanıdığım iyi sporcuların çoğu stiga ürünleri kullanıyorlar.

Bence bunun sebebi. Firmaların yorumlarında karlılığını gözetmesi, sporcular ise antrenörlerinin tavsiyesi ile seçim yapmasıdır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim Bilal abi ama biraz eski ya galiba ludeack veya p700 alacağım. Abi ben siteye baktım da (t11 e) biraz karışık geldi. Alacağım zaman sitenin ekran fotoğrafını size atıp beni yönlendirebilirmisiniz???

Eski clipperlarından yeni bulmak zor ama orada 1 numara sıfır alabiliyorsan onu al :) . Ayrıca o tahtaların tadı da yeni tahtalarda yok

Karışık değil siteye üye ol. Tahtanı seç sepete ekle ondan sonrası kolay.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

80 lerin cliper ini hatırlamıyorum. Ama şimdiki Clipper CR ler yeterince hızlı. Clipper Wood biraz daha yavaş.

Aynı katmanlara sahip Yasaka Maxwood var o bana göre her ikisinden daha hızlı.

ludeack i kullanmadım ama nittakunun tahtaları genel olarak pahalı.

Masatenisi.com Stiga'nın tüm ürünlerine üstü kapalı kötü yorumlar yapıyor. Ama tanıdığım iyi sporcuların çoğu stiga ürünleri kullanıyorlar.

Bence bunun sebebi. Firmaların yorumlarında karlılığını gözetmesi, sporcular ise antrenörlerinin tavsiyesi ile seçim yapmasıdır..

Stiga gibi tahtalar kotulenirmi ya :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..