Jump to content
Masatenisi.org Forum

12. Forum Buluşması

Recommended Posts

01.08.2015
08:00 – Toplanma
09:00 – Açılış, seramoni, tişört dağıtılması
09:30 – Müsabakaların başlaması
12:00 – Yemek Molası (Pide-Ayran dağıtımı yapılacaktır)
13:00 – Müsabakalara devam edilmesi
20:00 – Akşam yemeği ( Forum Gala Yemeği ) 25 lira. Yemeğe katılmak isteyenler Cumartesi bildireceklerdir.

02.08.2015
08:00 – Müsabakaların başlaması
12:00 – Öğle yemeği (Yemek sonrası dondurma servisi)
13:00 – Müsabakalara devam edilmesi
Kapanış Töreni (müsabakaların bitiminde yapılacaktır)

Not:Sınırsız su salonda bulundurulacaktır.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu kırmızı olma durumu için kriter belli aslinda ligde oynuyor veya oynamışlığı varsa kesin kırmızıdır bunun harici gurup kurmaya yetecek kırmızı yoksa orada aşina olduğumuz sürekli maçlara giden antrenmanlı veya bildiğimiz kişiler lütfen kırmızı olur ama şu kırmızı olsun diyen arkadaşlar da kendini yeşil yaziyorsa kırmızılığına kimsenin karar veremez taktir forum müdaviminlerinindir.

Güzel bir buluşma olmasını dilerim.

Adem hocama katiliyorum.

Burda Asil yanlis olan sey forum bulusmasinin turnuva havasina sokulmasi. Amac forum uyelerinin birbirini tanimasi ve kaynasmasi. Bunun da Masatenisi araciligi ile yapilmasi. Bu nedenle foruma katilan herkesin turnuvada derece yapmak amacli alt gruba yazilmak yerine amaca Uygun davranip organizasyonun guzel gecmesine cabalamasi daha Yerinde olacaktir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aranızda olmayı çoook isterdim ama maalesef izin problemi nedeniyle bu sene Forum Buluşması'na katılamadım. :uzgun: Sizlere iyi eğlenceler diliyorum dostlar, benim yerime de oynayıp bol bol muhabbet etmeyi unutmayın tamam mı? :( Umarım telefon ile görüştüğüm Bilal kardeşim sizlere selamımı iletmiştir. Ben yine buradan da yazayım; Herkese çok selam...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..