Jump to content
Masatenisi.org Forum

Osp Virtuso Off-

Recommended Posts

Arkadaşlar, ospblades.com adresinden el yapımı Virtuso Off- tahta siparişi verdim. Ancak o siteden ilk kez alışveriş yaptığımdan size sorularım olacak;

1- Siteye bir türlü üye olamadım ama üyeliksiz aldım tahtayı Pazar günü...Üyelikle ilgili bilen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

2- Şu an kullandığım Waldner Senso Carbon hızlı ve sert (biraz da hissiz) olduğu için Virtuso tahtayı aldım. Kullananların yorumlarını bekliyorum...

3- Siparişim ne kadar sürede elime geçer ve sipariş takibimi nasıl yapabilirim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en guzel tercihi yapmıssınız.

tahta yorumunu tsubasa ya bırakıyorum ben onun tahtası ile birkac hafta oynadım ama evladiyelik bir tahta oldugunu soyleyebilirim.

bu aralar defansif tahtalar denizinde yuzmesem tercih edecegim tek tahta olurdu heralde. hemen herkesin baska asklara yelken acsa bile kendini kalibre edebilmek icin geri dondugu ozel bir tahta. uzuuunca bir sure ( tekrar kasınana kadar diyelim :) tahta degistirmek zorunda kalmayacagınız (belki senso carbon sonrası yavas gelebilir) yuzdenizi arttıracak ultra mega tahtanız hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en guzel tercihi yapmıssınız.

tahta yorumunu tsubasa ya bırakıyorum ben onun tahtası ile birkac hafta oynadım ama evladiyelik bir tahta oldugunu soyleyebilirim.

bu aralar defansif tahtalar denizinde yuzmesem tercih edecegim tek tahta olurdu heralde. hemen herkesin baska asklara yelken acsa bile kendini kalibre edebilmek icin geri dondugu ozel bir tahta. uzuuunca bir sure ( tekrar kasınana kadar diyelim :) tahta degistirmek zorunda kalmayacagınız (belki senso carbon sonrası yavas gelebilir) yuzdenizi arttıracak ultra mega tahtanız hayırlı olsun :)

Kardeşim, güzel yorumlarınız için tşk ederim. Senso Carbon tahtadan yavaş olması problem değil. Nispeten yavaş ve kontrolü iyi bir tahta ile oyunumu daha fazla geliştireceğime inanıyorum. Tek hareketle sayıya gitmek yerine (o da olabilir tabiki ama) masada uzun süre top tutabilen, oyun çeşitliliği olan ve bunu masada uygulayabilen biri olmak daha önemli bence. Yenildiğinizde bile oynadığınız oyundan keyif alıyorsanız gelişim var demektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben Stiga Hybrid Wood ve Boll ALC'den sonra bu tahtada karar kıldım. Hissiyatı ve kontrolü oyun zevkini artırıyor. Spinlerde etkili. Smaçlarda bence zayıf kalmıyor. Daha iyi oyuncuların fikirlerini alırsanız faydalı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..