Jump to content
Masatenisi.org Forum

Emektar H3 Neo National

swan

Recommended Posts

arkadaşlar fh lastiğimi aslında daha kullanırdım ama içinizden birine göndermek niyetindeyim. şu dünyaya geldim national lastik ile oynamadım diyenler için bu başlığı açtım. lastik hala tacky dir. zeytin yağı ile temizlediğiniz sürece de tacky kalacaktır. gebermeye niyeti yok...

ben lkt pro xp ile antrenmanlara başlıyorum işe 0 dan başlıycam

lastiği isteyenler yazsınlar

sevgiler saygılar

tune edip öyle vereceğim 4-5 güne

o zamana kadar isteyen yazar zaten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

parafinlemeye başladım ciddi olun reca ediyorum. rıdvan ve bilalin dikkati büyük ihtimalle tenergy'nin akibetindedir ancak antrenmanda güzelim lastiği haşat etmemek için çıkardım onura geri vericem

"sen bu lastiği kullanamazsın" deme fırsatı doğmak üzere :D seni gidi tembel onur görüyo musun başına gelenleri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

violine göre kesilmiş ama şu an çekmiş durumda violine de ufak gelir yani

onur masa tenisini çözdü bitirdi gitara başladı haberi olmayan kalmasın. bir sonraki forum buluşmasında japonca şarkı çalacakmış :3

Gitar çalması da forehand i gibi ise yandık.

Söyle ona gipsy kings den birşeyler de çalışsın sözlü yapacam :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boyle bir adam gormedim su yavruyu aldım diye

ORIANTHI_front.jpg

bir kıskanclık bir kıskanclık bu ne arkadas

efenim masa tenisini haftada bir gun oynayabildigim icin aksamları eglenecek birsey bulayım dedim ama sevgili swan beyin boyle kıskanclık yapacagını bilseydim almazdım. adam kıskanclıktan benim lastigi satısa koymus :P

Söyle ona gipsy kings den birşeyler de çalışsın sözlü yapacam :D

maalesef rıdvan bey o flemenkoyu universitede bıraktık :) rock insanı olarak (kendim de tas gibiyim) elektro calısmaya basladım pena mena ters geliyor ama toparlarım 20 30 yıla kadar sıkıntı yok.

Santana olacak engelleme gelişimi :D

santana seven bir insan degilim Onur olurum ben buyuk ihtimalle

Onur bey hala çok sessiz :) ? Bu laflardan sonra bir dahaki buluşmaya gitarla mı gelir odunla mı gelir bilemem :)

muzikle ugrasan insan siddete basvurmaz.

siddete siddetle karsıyım.

ama guresebiliriz ne de olsa ata sporu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam lastiği ankaraya gönderiyorum evren us nickli arkadaş da ankarada galiba oda denemek istiyor hem tanışırsınız :3

konu kapandı.

hamza sen yakınsın o yüzden başka çareler buluruz senin için

lastik parafinleniyo hala bi kat daha atıcam yarın ptesi sizdedir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lastiği isteyen filan olmadı. geçen gün taktım bikaç spin çektim performansı harika.

ilk kez karbon tahtaya taktım sonucu görünce oyy dedim. karşımdaki de oyy dedi

neyse adresleri pm mi atıyosunuz ne yapıyosunuz organize olalım yoksa elim kaşınıyo lastiği vermekten vazgeçicem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilale gitti hamzacım. o kadar dedik adres pm atın vs kimse oralı olmadı. eşini bulamazsınız anca 80 dolar vermeniz lazım kimsenin umrunda olmadı

forumun gözü tok anlaşılan. serhat abir kullanayım diye vermişti o yüzden para ile almak isteyenlere vermedim. şimdi sıranın size gelmesini bekleyin bakalım

böyle fırsatlar çıktığında gözünüzü 4 açın bidaha sefer. bak forum bonuslarla dolu.

bide şu mödörötörlerden bi hayır görseydik :) 1000 puanı geçtim hala puanlarla bi bonus kazanmış değilim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..