Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Ürünleri

Recommended Posts

herkese merhaba sevgili forum üyeleri bir sorum olacaktı sizlere,dhs markasının gerek tahta gerekse ve özellikle lastiklerine merak salmış bulunmaktayım fakat ülkemizdeki sitelerde (masatenisi.com masatenisimarket.com spinspor.com) yurtdışındaki beklediğim çeşitliliği göremedim.Acaba sizin bana önerebileceğiniz yurtiçinde bir ekipman kaynağı dükkanı bulunmakta mıdır tahmin ediyorum ki üstadlar yurt dışı diyecektir lakin ben belki bir alternatif varsa öğrenmek isterim hepinize şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum(sitemize üye olan bir arkadaşımız eğer yerel bir dükkan da belirtirse sitesi olması şart değil fakat ulaşışabilir bir kaynak olursa bu gibi opsiyonlar da iletişim kurularak elverişli olabilir)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben forehand tarafında h3 neo commercial kullanıyorum, bu lastik etkili top-side-back spin yollayabiliyor özellikle loop olan toplar baya hızlı gidiyor ama bloklarda zayıf bi lastik diyebilirim eğer oyun tarzın daha çok atak ve masaya yakın ise öneririm. Bir de iyi temizlemek gerekiyor yoksa yapışkan özelliğini kaybedebiliyor zamanla.

Not: Loop'ta hızlı olması benim penhold olmamdan kaynaklı olabilir ama yıllardır masa tenisi ile uğraşan birkaç veteranla oynuyorum bu aralar, adamlar "bu lastik bu kadar hızlı değildi sanki yaa, nasıl bu kadar hızlı atabiliyosun o lastikle" gibi tepkiler verdiler, o yüzden hızlı dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben forehand tarafında h3 neo commercial kullanıyorum, bu lastik etkili top-side-back spin yollayabiliyor özellikle loop olan toplar baya hızlı gidiyor ama bloklarda zayıf bi lastik diyebilirim eğer oyun tarzın daha çok atak ve masaya yakın ise öneririm. Bir de iyi temizlemek gerekiyor yoksa yapışkan özelliğini kaybedebiliyor zamanla.

Not: Loop'ta hızlı olması benim penhold olmamdan kaynaklı olabilir ama yıllardır masa tenisi ile uğraşan birkaç veteranla oynuyorum bu aralar, adamlar "bu lastik bu kadar hızlı değildi sanki yaa, nasıl bu kadar hızlı atabiliyosun o lastikle" gibi tepkiler verdiler, o yüzden hızlı dedim :)

hocam timo boll alc üzerinde çift taraf 05 kullanıyorum tuning kullanmadan amacım bu lastiğin spin değerinden daha çok güçte bir lastik deneme tecrübe etmek uyum sağlamak tahta 5 artı 2 karbon katmanlı siz karbon tahtaya h3 neo önerir misiniz belirli teknik değişiklikler yaparak lastikle calısmayı istiyorum eğer spini daha fazlaysa veya teknik değiştirilerek en azından potansiyeli varsa.. ağaç tahta çin lastiğiyle benim kendi adıma 05 ve alc üzerinde yakaladığım histen daha iyi his verir mi spin ve şut üzerine kurulu oyunum yakın ve orta mesafe spin çok önemli t05 hızına yaklasmak için hangi tuning kaç kat sürülmelidir not kendi vacuum unda basit 1 kat tuningi var h3 neo nun???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam timo boll alc üzerinde çift taraf 05 kullanıyorum tuning kullanmadan amacım bu lastiğin spin değerinden daha çok güçte bir lastik deneme tecrübe etmek uyum sağlamak tahta 5 artı 2 karbon katmanlı siz karbon tahtaya h3 neo önerir misiniz belirli teknik değişiklikler yaparak lastikle calısmayı istiyorum eğer spini daha fazlaysa veya teknik değiştirilerek en azından potansiyeli varsa.. ağaç tahta çin lastiğiyle benim kendi adıma 05 ve alc üzerinde yakaladığım histen daha iyi his verir mi spin ve şut üzerine kurulu oyunum yakın ve orta mesafe spin çok önemli t05 hızına yaklasmak için hangi tuning kaç kat sürülmelidir not kendi vacuum unda basit 1 kat tuningi var h3 neo nun???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pesymace nickli arkadaş gibi ben de forehand tarafında h3 neo ile oynuyorum, oyunumun özelliği olarak oyunda çok fazla loop atıyorum ve fazlasıyla yarar sağlıyor. en önemli avantajlarından biri bu, fakat çok fazla toz tutuyor, lafım o ki her 2 - 3 antrenmandan sonra temizlemek şart. (uzun bir süre öyle kullandım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer karbon tahtayla kullanacaksanız tabiki daha güçlü olur, ben all+ ile oynuyorum. Karbon katman sayesinde kontrol açısından da illaki artış olur. 05 kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim, şu an tunning kullanmadan oynadığım için ona yorum yapmam yanlış olur, kendiniz deneyin sonucu görün.

Temizlik işi açısından kendi yöntemimi önerebilirim, Xiom I-Clean ile temizliyorum her maçtan sonra, yapışkanlığını gayet güzel koruyor aylardır. Haftada en az 4 gün oynuyorum, her gidişte en az 1 buçuk saat olmak üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karbon katman la, tuning kullanmayacaksan sadece lastiği biraz daha güçlendirirsin. Oyun seviyeni bilmeden komboyu kontrol edebileceğinden bahsetmem yanlış olur.

Çin lastikleriyle de şut oynamak biraz zor olur çünkü şuttan ziyade spine yönelik lastik. Çinliler de zaten pek şut atmaz atacaksa da çevirip Avrupa lastiğiyle atar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karbon katman la, tuning kullanmayacaksan sadece lastiği biraz daha güçlendirirsin. Oyun seviyeni bilmeden komboyu kontrol edebileceğinden bahsetmem yanlış olur.

Çin lastikleriyle de şut oynamak biraz zor olur çünkü şuttan ziyade spine yönelik lastik. Çinliler de zaten pek şut atmaz atacaksa da çevirip Avrupa lastiğiyle atar.

hocam oyun seviyesi olarak orta-üst aralığındayım alc ve 05 kullanabilmekteyim fh de değişim yapmak istiyordum amacım tuning dem bahsederken lastiğin kendisi yavaş olduğu için karbonda olsa dahi hızlandırmak gerekir mi diye idi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..