Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiganın Yeni Rosewood+Clipper Tahtası

Recommended Posts

Selamlar Arkadaşlar,

Uzun yıllardır Clipper kullanan birisi olarak bu yeni sürüm Stiga CRW 7 tahtayı çok merak ediyorum.

Ancak bu tahtayla ilgili bir iyi birde kötü haberim var.

İyi haber Clipper CC kullananlar bilir, hızı iyidi ama hissi az olmuştu. Bu sebeple daha önceki üretim Clipper kullanmaya devam edildi. Ancak yeni Clipper tahtada üst katmanı rosewood ağacıyla kaplamışlar ve bu kaplamanın çok tutulacağına inanıyorum çünkü rosewood tahtalar çok tutuldu.

Kötü haber ise bu tahta ne yazık ki şimdilik sadece Asya pazarında satılıyor. Az önce Stiga Türkiye Distribütörü Detasport'u aradım ve bu bilgiyi aldım.

Birçok Clipper tahtayı test etmiş biri olarak bu tahtayıda alma gayreti içindeyim. Asya'ya giden yada getiririm diyen varsa haberim olsun. Ama şu anda fiyatları çok esnek görünüyor. Yani fiyat araştırması yaparak almamda fayda var. Sadece üytelerimizden yardımcı olabilecek var ise çok gecikmeden alıp deneyerek bende bıraktığı etkiyi yazarım. İçinizde Clipper tahta kullananlarda bu yazımdan yararlanacaktır sanırım..

Aşağıya linkini koyuyorum. Merak edenler araştırabilir... Oynamakta sorun yok ama teknolojiyle şimdiki gençler kadar haşır neşir olmakta sorun var ne yazık ki... :fildir:

http://www.nexy.com/shop/step1.php?number=1609

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Arkadaşlar,

Uzun yıllardır Clipper kullanan birisi olarak bu yeni sürüm Stiga CRW 7 tahtayı çok merak ediyorum.

Ancak bu tahtayla ilgili bir iyi birde kötü haberim var.

İyi haber Clipper CC kullananlar bilir, hızı iyidi ama hissi az olmuştu. Bu sebeple daha önceki üretim Clipper kullanmaya devam edildi. Ancak yeni Clipper tahtada üst katmanı rosewood ağacıyla kaplamışlar ve bu kaplamanın çok tutulacağına inanıyorum çünkü rosewood tahtalar çok tutuldu.

Kötü haber ise bu tahta ne yazık ki şimdilik sadece Asya pazarında satılıyor. Az önce Stiga Türkiye Distribütörü Detasport'u aradım ve bu bilgiyi aldım.

Birçok Clipper tahtayı test etmiş biri olarak bu tahtayıda alma gayreti içindeyim. Asya'ya giden yada getiririm diyen varsa haberim olsun. Ama şu anda fiyatları çok esnek görünüyor. Yani fiyat araştırması yaparak almamda fayda var. Sadece üytelerimizden yardımcı olabilecek var ise çok gecikmeden alıp deneyerek bende bıraktığı etkiyi yazarım. İçinizde Clipper tahta kullananlarda bu yazımdan yararlanacaktır sanırım..

Aşağıya linkini koyuyorum. Merak edenler araştırabilir... Oynamakta sorun yok ama teknolojiyle şimdiki gençler kadar haşır neşir olmakta sorun var ne yazık ki... :fildir:

http://www.nexy.com/shop/step1.php?number=1609

Harika bir paylaşım abi teşekkürler.

Bence harika bir tahta olacak gibi görünüyor naçizane kanaatim de en hızlı yeni üretim 7 kat clipper dan histen taviz vermeden biraz daha hızlı olacak gibi duruyor.

Aynı tahtanın abanoz dış katmanlısı da çıkar ve çok da tutar bence :)

ister inanın ister inanmayın 5-6 ay sonraki yeni tahta üretimimde 6.6 ila 6.8mm tabla kalınlığında yapmayı düşündüğüm bir katman kombinasyonuydu - stiga benden önce davranmış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan fikirlerini her yerde paylaşma bence. Telekulak senin bilgileri Stiga yetkililerine aktarmış, onlarda senden önce üretimine başlamışlar..

Aslında hiç kimseye de söylememiştim abi demek ki stiga mühendislerinin kalpleri temizmiş içlerine doğmuş. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan üretmek için takibe geçmiş zaten..

Aynısından üretime ne zaman geçeceksin Rıdvan? Elin yabancısına para kaptırmayalım. :-)

Abi bizimkisi hobi - stiga'yla aşık atabilirmiyiz ?? bilemiyorum..

Ama birkaç ay sonra birşeyler yapmayı da düşünmüyor değilim.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..