Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alın Size Bir Anket Daha

swan

21 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

şimdi arkadaşlar bu ma long un wang haonun filan raketlerini masaya koyduklarında ve kamerayla yakın çekim yapıldığında görüyoruz ki lastik azıcık da olsa her taraftan tahtadan taşıyor. mesela o benim raketim olsa ben maket bıçağını elime alır o yarım milimlik fazlalığı kesmek için 2 saat uğraşırım. bazen büzel keserim bazen de pürtüklü keserim o ayrı konu ama illa keserim. soru şu sizce neden bu arkadaşların lastikleri her seferinde taşmaktadır? aşağıda aklıma gelen şıkları yazıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Rıdvan arkadaşımızın şairane yaklaşımına "espirik" kattığı için teşekkür ederim.

Anket yorumuma gelince su bazlı yapıştırıcılar öncesi nasıl bir sonuç aldığımızı hatırlamıyorum. Fakat yeni yapıştırıcı uygulamasından sonra lastikler söküldükten sonra tekrar yapıştırmak istediğinizde kenarlardan ~ 2mm. daralma meydana gelmekte ve boşluk kalmakta. Bu da çok can sıkıcı bir durum olmakta haliyle. Bu arkadaşlar her resmi maçtan önce sürekli yeni "sıfır" lastik kullandıkları için maçtan sonra "çekirgeleri" de istifade edebilsin diye iktisatlı davrandıklarını düşünüyorum. Yaşadıkları ülkenin rejimi de bu konuda onları zaten teşvik etmekte. Daha fazla bahane düşünürdüm lakin zamanım kısıtlı. Tüm raketşör arkadaşlara selamlar, saygılar... :bye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O hızlara ulaşmak için booster kullanmak zorundalar. Doğal olarak tan lastikte baya baya büyüyor.

Çinlilerin kendilerine gelen bütün lastikleri deneyip içlerinden bir kaçı ile oynadıkları rivayetler arasında. Tasarruf o pozisyonda lüx kaçar :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..