Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi 2012-Ankara Maç Videoları

maze42

Recommended Posts

Evet Bosch takımı gerçekten iyiydi. Turgut'u da kadrolarına katmaları ile beraber çok güzel bir takım oluşturmuşlar. Video belleği bakımından bir çok görüntüyü alamadık. Bazılarını telefon la çekmek zorunda kaldık. Genelde bütün takımlardan görüntü almaya çalıştık. Tabii ki öncelikle bizim takımın maçlarını aldık:) Bizde Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Konya Barosuna masa tenisi takımı kurduk. Bu aşamada takım kurucularının ve ilgilenenlerin hepsine teşekkür ediyorum. Ben de takımda sadece sporcuydum. Yöneticilk ve idarecilik kısımları için Mesut Barkale, Bekir Yıldırım, Fatih Ekizer, Savaş Yüksel' e teşekkür ederiz. Takımımızı maçtan bir ay önce oluşturduk, 8 günlük antremanla 8.olduk:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Bosch takımı gerçekten iyiydi. Turgut'u da kadrolarına katmaları ile beraber çok güzel bir takım oluşturmuşlar. Video belleği bakımından bir çok görüntüyü alamadık. Bazılarını telefon la çekmek zorunda kaldık. Genelde bütün takımlardan görüntü almaya çalıştık. Tabii ki öncelikle bizim takımın maçlarını aldık:) Bizde Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Konya Barosuna masa tenisi takımı kurduk. Bizde bunun için sevinçliyiz.:) Takımımızı maçtan bir ay önce oluşturduk, 8 günlük antremanla 8.olduk:)

8 günlük antrenmanla 8. ci olduğunuza göre 16 gün antrenman yapsaydınız 16. olurdunuz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 gün ve üstü için ilk 4 düşünüyorduk biz:) Senin hesaplamanda biraz hata var...Sen teorik yapmışın biz işi pratikte bitircektik fakat zamanımız kalmadı işte:)

Haklısın Mami ben orantıyı doğru orantı olarak kurmuşum, meğer ters orantı olacakmış :) 8 günlük antrenmanla 8. olan 16 gün antrenmanla 4. olur :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..