Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ahmed Saleh - Sefa Avcı 2012 Türkiye Kupası Fb-İbb Yarı Final

CyRuss

Recommended Posts

Bu turnuvada izlediğim nadir iyi maçlardan birisiydi. Sefa'nın turnuvada en konsantre olduğu maçtı sanırım. Video kalitesinin düşüklüğünden dolayı şimdiden özür diliyorum. Hem düşük kalitede çekmek zorunda kaldığımdan ( bellek sıkıntısı ama bizim bellek değil diğeri :) ) hem de convert işini beceremediğimden bu sonuç çıktı ortaya. İsteyen olursa videonun orjinalini ( orjinali çok daha güzel ) nasipse buluşmada verebilirim.

Set 1 :

Set 2 : [media=]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

( bellek sıkıntısı ama bizim bellek değil diğeri :) )

Doğru söylersiniz Hocam....Bellekler genelde iş yapar gibi görünselerde tek amaçları sıkıntı vermek içindir.

Benim bellek'te sıkıntılı bir çalışmaya başlarsa neyi nasıl yapacağından korkarım.

Güzel bir çekim açısı olmuş ama bellek'in netlik açısından sıkıntı yarattığı belli oluyor.

Yinede belleğinize teşekkür edeyim...görüntüyü bizlere yansıttığı için...Benim bellek'te ses olur görüntü olmazdı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta bir hata yapmışım. Maç FB-İBB değil de FB- BJK olacak. Sefa'yı halen daha İBB li olarak varsaydığımdanmıdır nedir :) Aslında MTİ-İBB yazsam tam olacakmış. Fuat arkadaşıma da nazik uyarısından dolayı teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta bir hata daha. Bellek bellek derken benim bellekte yanmış sanırım. Bu maç FB - BJK arasında oynanan final maçıydı ( yarıfinal yazmışım ). Üst üste hatalardan dolayı tekrar özür diliyorum. Mustafa abiye de nazik uyarısından dolayı teşekkür ederim. Hadi bakalım üçüncü hatayı kim bulacak :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta bir hata daha. Bellek bellek derken benim bellekte yanmış sanırım. Bu maç FB - BJK arasında oynanan final maçıydı ( yarıfinal yazmışım ). Üst üste hatalardan dolayı tekrar özür diliyorum. Mustafa abiye de nazik uyarısından dolayı teşekkür ederim. Hadi bakalım üçüncü hatayı kim bulacak :)

Bu kadar hata kadı kızında da olur. Bence çekim açısı çok güzel..birde daha net olsaydı..tadından yenmezdi..

İki hata bir doğru etmiyormuydu.!!!! Doğruyu bulmuşsunuz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumu güzel yapan en belirgin özelliklerden biri de işte bu geyik potansiyeli :D Buluşma da kalitesi düşürülmemiş halini isteyenlere veririm. Sefa'nın o güzelim backhandleri güme gitmesin. Gerçi bana biraz lakayıt bir vuruş gibi gelse de tuttumu seyrine doyum olmuyor :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumu güzel yapan en belirgin özelliklerden biri de işte bu geyik potansiyeli :D Buluşma da kalitesi düşürülmemiş halini isteyenlere veririm. Sefa'nın o güzelim backhandleri güme gitmesin. Gerçi bana biraz lakayıt bir vuruş gibi gelse de tuttumu seyrine doyum olmuyor :thup:

Geyik boynuzu parlatan bazı ağır abile var ...Özelliklede benim çok dikkat etmek gerek...

Benim geyiklerin boynuzları zamanında İHTİNA (oldum olası bu kelimeye de anlamınına da ısınamadım ) ile çok güzel parlatılmıştı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

videolar için ellerine sağlık ahmet saleh için bende orda izledim o maçı iyiki sefa aldı maçı havasından geçilmiyordu ahmet salehmi nedir baryellere salladığı tekmeyi goren varsa soylesin bunun neresi profosyenellik ahmetsaleh hemde bunuı yapan yazık bukemediğin eli öpeceksin bunun otesi yok

Ya hepimiz ordaydık ta neden görüşemedik :D

Ahmet Saleh e gelince ; o yaptığı hareket gerçekten bu sporun hakemler ve turnuvadan sorumlu insanlar değil de üst düzey oyuncular belki bir iki tane de bilinen antrenör tarafından yönetildiğinin açık göstergesiydi. Yani güzel ülkemin nadide nezih bir spor müsabakasında ülkemizin takımlarından ekmek yiyen bir sporcunun (!) bu tür artistik hareketlere kalkışıp ta bunun sadece daha basit hareketlere verilen sarı kartla geçiştirilmesi nereden baksanız pes.Halbu ki ben Ahmet Saleh'i efendi diye bilirdim. Yan sahada yanlış hatırlamıyorsam maç oynanmıyordu. Ya oynanıyor olsaydı da maç 2-2 sayılar 12-11 iken bu hareketin sonuçları ne olurdu...Hesabını kim kime verirdi.

Ama ne diyorum kime diyorum...peh....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..