Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Sinir Olduğunuz (Veya Sevmediğiniz ) Oyuncu ?

davyjones

En sinir olduğunuz (veya sevmediğiniz ) oyuncu ?  

100 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rakibi ve izleyenleri rahatsız edecek düzeyde bağırılmasını bende hoş bulmuyorum. Yine de oyuncuların maçlarda sayıyı almalarıyla gelen sevinç nidaları olmalı bence. Hem rakip oyuncuyu hemde kendisini iyice maça bağlayacağı gibi seyircilere de maçın önemini hatırlatmak için önemli diye düşünüyorum. Zira WTTC finalinde Wang Hao ile Zhang arasında yapılan maçta ben Wang Hao'dan sayılardan sonra sevinç çığlıkları beklerken maçı neredeyse hiç bir ses çıkarmadan bitirdi. 2009'daki Wang Liqin'le yaptığı final havasını vermedi bana.

Oyumu Xu Xin'den yana kullandım. Uyuz oluyorum. Oyun tarzından olsa gerek :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Sıkkın, bıkkın, lütfen oynayanlar.

Top dibinde bile olsa "Biri gelse de şu topu alsa" havalarında durup bekleyenler, başını çevirip görmezden gelenler.

Hata yaptı mı küfürü basanlar.

Yenileceğini anladığı vakit, gelene geçene havlamaya başlayanlar.

Maç öncesi ısınırken, ilk boş topa gelişine patlatanlar.

Oynarken sürekli etrafına bakınan, hatta durup seyreden, hatta hatta laf atıp, muhabbet edenler.

Masaya zarar verecek şekilde vuranlar, raketini fırlatanlar. (Ulan o masa babanın malı mı?)

Herşeyle alay etme ihtiyacı içinde olanlar.

Millet kenarda beklerken, masaya geçip geberene kadar oynayanlar. (Rakibi yorulup, "Ben bırakıyorum" dediğinde de, hemen başka birine el edip, gelgel yapar bunlar)

Salondaki tek oyuncu siz olsanız bile, sizinle oynamak yerine vakit öldüren, dişine göre birinin gelmesini bekleyenler. (Selam bile vermeyen modelleri de vardır)

Velhasıl böyleleriyle oynayacağıma, Mattenet' le tatile gitmeyi yeğlerim.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

zhang jike' yi sevmeyenleri anlayamıyorum neyini sevmiyorsunuz adamın backhand vuruşları deli gibi ma long'u (makineyi) devirebilen tek oyuncu buz gibi bakışlar yüksek konsantrasyonun eseri çok sağlam oyuncu 14 sevmeyen bence çok bence ma lin daha itici bir adam neyse renkler ve pipponcular tartışılmaz :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zhang jike' yi sevmeyenleri anlayamıyorum neyini sevmiyorsunuz adamın backhand vuruşları deli gibi ma long'u (makineyi) devirebilen tek oyuncu buz gibi bakışlar yüksek konsantrasyonun eseri çok sağlam oyuncu 14 sevmeyen bence çok bence ma lin daha itici bir adam neyse renkler ve pipponcular tartışılmaz :))

Abdullah bey ben jike ye hem antipati duyuyor hemde oyununa hayranlık duyuyorum.

Antipati duyma sebebim ise mağlup olduğu maçın bitiminde Ma Long un elini sıkmamıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan kardeşim öncelikle merhabalar ve bol tenisli günler dilerim.

Ya adamı sevip sevmemek sizin bileceğiniz birşey bende malin'e antipati duyuyorum

adam sanki paramımı vermedi yoksa küfür etti hayır

sadece 14 beğenmeyen bana göre fazla geldide ondan yoksa kişisel bir şey değil hem zaten yazımın sonunada gülücük kondurmuştum :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi slovenia open ve ligde yendi hatırladığım kadarıyla. geriye kalan neredeyse tüm maçları ma long aldı .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..