Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üşenmedik Ayağınıza Kadar Getirdik Bir Dev Anket Daha

swan

3 sene öncesine oranla oyununuz ne durumda  

61 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ankette büyük olunca neresinden başlıyacağıma bir türlü karar veremedim...

Yazar gibi yapıyorum ama ne yazdığımıda biliyorum desem yalan olur....

Senelerdir ne yaptığımı bilmeden debelenip duruyorum...debelenmem hala daha sürüyor...Bu sporu ben debelenmek için mi yapıyorum onuda bilmiyorum..Bildiğimde bir şey yok aslında.... laf olsun diye mi yapıyorum o da belli değil...

Ankette hakketten büyükmüş...bana büyük geldi..aslında benim beckendim çok iyi idi forhendim ortaya çıktıktan sonra oyunum dahada gelişti...İyide keserim bak baştan söyliyim...ona göre...

Japonyada doğmak için müracaat ettim ama kabul etmediler...şanslımışım ki Çindede doğmamışım.... ayda 10 dolara çalışacaktım sonra...Bizim ülkemiz iyidir arada sırada da atılan oklar bizim ekonomimizi teğet geçsede kabulümüdür..

Artık ne yazdımsa yazdım... işinize yarıyanı okuyun yaramıyanı daha sonra okuyun.....

Ayağımıza kadar gelmiş bu devasa anketede katılmamak olmazdı...

Anketi hazırlıyıp bizlerin ayaklarına kadar getiren arkadaşa saygılarımı vede hürmetlerimi sunarım..

KılTM

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..