Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avcilar Da Masa Tenisi Kursu Açılacak

Guest DenizSenyer

Recommended Posts

Merhaba

Avcılar olimpiyatevi profosyonel olarak güreşçi yetiştiren bir kurum. Ancak eğer yeterli katılım olması halinde yine profosyonelce bir masa tenisi kursu da düzenlenecektir. Masa tenisi sitelerini gezdiğimde Avrupa yakasında oturanların masa tenisi öğrenmek konusunda büyük bir sıkıntıda olduklarını okudum. Benim 10 yaşındaki kızım da öğrenmek istiyor ama ne yazık ki AVCILAR civarında böyle bir kurs yok. Gençlik spor il müdürlüğü Avcılar Olimpiyat evine gittim ve böyle bir talepte bulundum. Eğer en az 8-9 kişilik bir grup oluşturulabilirse profosyonel bir kurs açabileceklerini söylediler. Son derece ciddi çalışan bir kurumdur, güreş takımından dünya şampiyonlukları çıkıyor.

TELEFON NUMARASI: 509 16 83

Katılmak isteyenler mail atarak beni bilgilendirilerse sonuca daha çabuk ulaşabiliriz.

E Mail adresim karagozcu@yahoo.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Deniz abi selam, olimpiyat evinde birkaç sefer karşılaşmıştık. umarım profesyonel bir kurs açılabilir. Ancak biz akşamları kendimiz bile doğru düzgün oynayamıyoruz. hemen kapatıyorlar. Akşam 19 gibi orda oluyoruz 20 de güreşçiler gittikten sonra orda kalan görevlide çeşitli bahaneler öne sürerek çıkmak istiyor ve sonuç olarak kapatıyorlar. ramazandan sonra oranın müdürü ile konuşacağım. benim bildiğim resmi olarak 21 e kadar açık olması. bu doğru mu acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..