Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydi En Hızlı Tahtayı Seçelim!

Tackifire

Haydi En Hızlı Tahtayı Seçelim!!!  

112 oy

1. 1. Haydi En Hızlı Tahtayı Seçelim!!!

• Butterfly Sardius
      13
    • Butterfly Shlager Carbon
      26
    • Nittaku titanbeat (titanium/carbon)
      1
    • Stiga Titanium (wrb olamayan)
      7
    • Tibhar triple carbon
      1
    • Butterfly Primorac carbon
      15
    • Avalox 777 blue thunder
      6
    • Joola kool
      2
    • Joola mc 1
      1
    • Donic persson power carbon
      0
    • Yasaka leopard
      4

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Guest Topspinfanatigi
butterfly kendi sitesinde schlager off+ için "our fastest wood" (en hızlı tahtamız), mazunov içinse "our fastest natural wooden blade" (en hızlı doğal tahtamız) diyor. sardiusu bulamadım.

MA1 :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

butterfly kendi sitesinde schlager off+ için "our fastest wood" (en hızlı tahtamız), mazunov içinse "our fastest natural wooden blade" (en hızlı doğal tahtamız) diyor. sardiusu bulamadım.

Bendeniz bizzat, Schlager, Primorac, Gergely ve Sardius carbon tahtaları (lastiksiz) üzerinde 5-10 dk. boyunca, değişmeli olarak top sektirerek denedim. Gerçi ne kadar güvenilir bilmiyorum ama, Schlager carbon ve diğerleri arasında ciddi bir fark hissettim. Schlager diğerlerine göre çok daha hızlı geldi. Hele Gergely, Schlager yanında baya yavaş kaldı yani. Schlager OFF+, tam bir beton :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bendeniz bizzat, Schlager, Primorac, Gergely ve Sardius carbon tahtaları (lastiksiz) üzerinde 5-10 dk. boyunca, değişmeli olarak top sektirerek denedim. Gerçi ne kadar güvenilir bilmiyorum ama, Schlager carbon ve diğerleri arasında ciddi bir fark hissettim. Schlager diğerlerine göre çok daha hızlı geldi. Hele Gergely, Schlager yanında baya yavaş kaldı yani. Schlager OFF+, tam bir beton :gulumse:

4 ünü bir arada yanyana hiç görmedim.Tam bir hazine gibi,deneme yaparken yanına koruma filan almalıydın!Ne olur ne olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

:thup::thup::thup::thup:

Benim tahta (Titanium WRB olanı !), Gergely den daha hızlı ve daha kontrollü. Bir arkadaşın tahtasıyla denedik. Schlager Carbon da aynı şekilde. Diğerleri için fazla bir şey söyleyemeyeceğim. WRB siz Titanium daha yavaş.

mrb ben haliladak

size katılıyorum.titanium wrb bence çok güzel bir tahta ama sporcunun kol ve vücut kordinasyonu olmadan

hız ve kontrol olmaz. :thup::dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
o baktığın amerikadaki siteleri. sardius asyada satılıyor o yüzden japonya sitesine bakman lazım. sardius schlager carbon'un biraz daha kalını ve hızlısı...

http://www.butterflyonline.com/'dan birtakım veriler aldım. burada tahtaların karşılaştırmalı puanları da var. bunlar şu şekilde : (ilk değerler hız, ikinciler kontrol)

schlager carbon....10.5 6.5

sardius.................10.0 6.5

gergely.................9.9 6.8

kreanga carbon....9.8 7.5

primorac carbon...9.5 6.7

şimdi bunlar ışığında değerlendirirsek schlager carbon kesin ve net bir şekilde en hızlısı. puanların 0.1'er 0.1'er arttığını düşünürsek schlager carbon ile sardius arasında 0.5'lik farkın ne kadar önemli olduğunu anlarız.

bu sitede sardius da satılıyor. amerikan sitesi diye bu sitedeki veriler yanlış mı yani? (yanlış mı olmak zorunda?) niye illa japon sitelerine bakmak zorundayız?

yaptığınız test, yukarıdaki verilere uymaktadır :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar en hızlı tahta avalox tabikide.Yapmayın etmeyin.Tabi yeni stiga carbo kevler cıkmadan önce ama yinede kontrollü ve hızlı denilince avalox değisilmez.Primorac hızlı olabilr ama bir gram kontrol var diyen varsa gelsin tartışalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..