Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eurokids 2011 - Simay Kulakçeken & Talha Yiğenler

Bora

Recommended Posts

konuyu okuyan 72. kişiden cevap geldi neyse ki :))

ben de video mu açılmıyo, beğenmediler mi, oyuncuları mı sevmediler yoksa çalan şarkı mı hoşlarına gitmedi diye merak ediyodum :)

:D Video açılıyor, beğendim, oyuncularıda sevdim, şarkıda idare ediyor Bora abi :D

72. kişi mevzusu da baya bir karışık zaten :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuçları çok merak ettim izlerken gözlerim doldu. ama video çok iyi olmamaış adam gibi özet veya tamamı olsaydı iyi olurdu. inşallah onların sayesinde ülkede masa tenisi ilerler. hadi asyalıları geçtim ama avrupanın en iyi oyuncuları niye bizden olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,Bursa da devam eden minikler Türkiye şampiyonasında 2 gündür Simay ve Talha yı canlı izleme fırsatı buldum..Gerçekten müthişti..Gurur duydum onlarla..İnanıyorum gelecekte büyük başarılara imza atacaklar..Simay ı tebrik etmeye doyamadım.. Soğukkanlı,akıllı oyunu 40 yıllık masa tenisçilere taş çıkartır derecede idi..Set bile vermedi rakiplerine ve finale çıkardı takımını..Yarın finalleri kaçırmayın derim ilgilenenlere..Talha..Müthiş hızlı,forhand de çok yüzdeli oynuyor..Geleceğin yıldızı diyebilirim rahatlıkla..Takım olarak finalde Yalova yı kolayca geçerek(3-0) 1. oldular.. Yarın yine güzel maçlar bizi bekliyor..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora abi bu maçların tamamını istiyorum böyle insanın ağızına bir parmak bal çalmakla olmuyor bizim yaşımızda veya yakın sporcuları izlemek insanları heveslendiriyor ve acaba onlar neler yapabiliyor diye insada merak uyandırıyor.Oynanan ortamda beni çok etkiledi çok büyük ve hoş bir yere benziyordu seyirci olmasada.Ayrıca talha kardeşimede katılıyorum niyeyse bu ülkede bir yabancı hayranlığı var.Biz kolay olanı seçip alt yapıya yatırım yapmaktansa çinli alman vs(futboldada bunu çok yapıyoruz türkiyede alt yapı neredeyse yok gibi çoğu oyuncu alman kökenli örnek hakan balta ömer erdoğanvb) Masa Tenisindede aynı durum uygulanıor bence birazdaha bu konuda nasıl diyim sosyalit olmalıyız hemen dışardan hazır almak yerine alt yapıya yatırım yapmalı ve alt yapıdan gelen oyunculara şans vermeliyiz.

SAYGILARIMLA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2si de kazanmıs gibi gördüm . Cünkü Simay'ın hocası mac bittikten sonra neden gülerek rakip oyuncuyu tebrik etsin . 2.olduguna sevinecegini düsünmüyorum . Zaten gösterilen sayılarda da Simay'ın üstünlügü belli oluyor bence :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,Bursa da devam eden minikler Türkiye şampiyonasında 2 gündür Simay ve Talha yı canlı izleme fırsatı buldum..Gerçekten müthişti..Gurur duydum onlarla..İnanıyorum gelecekte büyük başarılara imza atacaklar..Simay ı tebrik etmeye doyamadım.. Soğukkanlı,akıllı oyunu 40 yıllık masa tenisçilere taş çıkartır derecede idi..Set bile vermedi rakiplerine ve finale çıkardı takımını..Yarın finalleri kaçırmayın derim ilgilenenlere..Talha..Müthiş hızlı,forhand de çok yüzdeli oynuyor..Geleceğin yıldızı diyebilirim rahatlıkla..Takım olarak finalde Yalova yı kolayca geçerek(3-0) 1. oldular.. Yarın yine güzel maçlar bizi bekliyor..Herkese Selamlar..

Hocam Simay çiftlerde ne yaptı,çift kimdi,kaçıncı oldular , sanırım C.tesi günü çiftler maçları yapılmış sadece :S

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam Simay çiftlerde ne yaptı,çift kimdi,kaçıncı oldular , sanırım C.tesi günü çiftler maçları yapılmış sadece :S

Simaylar finalde kaybedip 2. oldular..Partneri takım arkadaşı idi..Simay a ayak uyduramadı..Simay sayesinde finale kadar geldiler..Simay finale kadar çok efor sarfetti ama finalde pes etti ve 3- 0 kaybettiler..

Bu arada, çift erkeklerde benimde favorim Talha lı Adana ekibi İBB ye 3-2 kaybedip 2.oldu..

Yarın ferdi maçlar ile şampiyona tamamlanıyor..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

simayıda talhayıda canlı olarak izleme fırsatı buldum bursa da talhanın tekniği gerçekten çok iyi yetenekli bir çocuk simay oyunu iyi okuyor akıllı oynuyor gerçekten böyle genç yetenekleri görmek ilerisi için türk sporu ve masa tenisi camiası için sevinç verici

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Oynanan ortamda beni çok etkiledi çok büyük ve hoş bir yere benziyordu seyirci olmasada...

Hollanda Rotterdam da yapılan WTTC sırasında, aynı salonda yaptılar maçlarını çocuklar. Maçların ITTV den de yayınlanacağı yazılmıştı sitede ama yayınlanmadı. Ettu sitesinde haber olarak verilmişti o sıralar. Eğer hala duruyorsa sonuçları oradan öğrenmek mümkün. Simay da Talha da Romen rakiplerine kaybettiler diye hatırlıyorum.

İkisine de maşallah. Talha yı tanımıyorum ama Simay'ı tanıyorum ve elde ettiği başarıları duydukça mutlu oluyorum ve gurur duyuyorum. Simay'ın ailesini de burdan tebrik etmek isterim. Kızlarına verdikleri destek takdire şayan. Fulya hocayı da tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten büyük başarı gönülden tebrik ediyorum ikisini de. Simay ile gitmeden öncede oynadım gayet formda idi, başta anne ve babası olmak üzere, hocaları Fulya Hanım ve Ferit Bey gerçekten cok iyi yetiştirmişler Simay'ı, başarılarının devamı gelir inşallah...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..