Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Lastik? Joola,andro,butterfly

Guest Apex

Recommended Posts

Arkadaşlar şimdi ben bir raket alacağım ama çok kararsız kaldım. Aslında all+ bir tahta ve 2.1mm sriver fx düşünüyordum ama şimdi andro ve joola da seçenekler arasına eklendi.

Stil olarak attack/allround oynuyorum diyebilirim. Fh'im bh'den daha iyi.Bh biraz daha kontrollü bi lastik,Fh de iyi spin yapabileceğim atak bi lastik olabilir. Benim için önemli olan kontrollü spin yapabilmek. Ayrıca çok hızlı bi raket olsun da istemiyorum çünkü masa ortasına alçak düşen toplara bile spin vermek istiyorum. Acaba hızlı bi raketle bu mesafeden toplar dışarı gider mi? Bir de lastiğin ömrü çok önemli bir kere alacağım ve bir kez yapıştıracağım. Hangi lastikler daha uzun ömürlüdür?

Tahta olarak joola var bi alabileceğim ya off ya da all+ olacak,ama tam karar veremedim. Yalnız satılan hazır raketlerin hemen hepsiyle oynadım hiç biri yeterince hızlı gelmiyor. Buna göre acaba all+ üstüne kalın lastik mi alsam, off üstüne ince lastik mi alsam daha geleceğe yönelik bi raket olur?

Lastiklere gelince sriver fx uygun gibi gelmişti ilk başta. Andro rocket nasıl acaba ya da andro'nun tavsiye edebileceğiniz bi modeli var mı? Joola'dan da air veya mambo olabilir? Lastik için önemli olan çok kontrolü kaybetmeden iyi spin yapabilmesi ancak bunu yaparken gelen spinden az etkilensin istiyorum( Garip oldu biliyorum ama çok spinli lastikle servis karşılamak çok zor). Bir de top alçaktan geldiğinde bile iyi spin versin ve karşıya etkili gitsin istiyorum.

Bir de oyunum geliştikçe de lastik yetersiz kalmasın istiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlız butterfly olarak sriver fx bi de bryce fx var tackiness d yoktu galiba. Ona göre andro veya jooladan ne olabilir? joola air nasıl? veya andro rocket soft olabilir mi? Andro'nun veya joola'nın tackiness d ayarında bir lastiği var mı?

Yoksa sriverfx iyidir onu mu alayım dersiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi günler.

Foruma yeni üye oldum. uzun zamandan beri masatenisi oynuyorum. ama vakit geçirme babında... orta halli bir raketim var. batterfly 1700... Biraz daha kaliteli raket düşünüyorum. Bu konuda hazır raket veya lastiği çıkarılabilen raket arasındaki farkı öğrenmek istiyorum. düşündüğüm raket; spin+savunma+hücum özelliklerini barındırabilen bir raket olsun. özellikle spin...

Tabi bu arada pahalı bir ürünü de kaldıramam.

Hangi ürünü tavsiye edersiniz.

İstanbul Anadolu yakasında bu ürünleri bulabileceğim bir adres varmı.

Teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası ben de daha yeni aldım bu tür profesyonel bi raket ve hazır raketlerle arasında dağlar kadar fark var(her konuda spin,hücüm) . Biraz vakit ayırıp forumu okursanız (eski konuları dahil) oldukça bilgi edinebilirsiniz.

Yanlız böyle bir raket için en az bi 100 milyonu gözden çıkarmak gerek...

İstanbulda değilim o yüzden bilemiyorum nereden bulanabilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi süredir okuyorum hepinizi takip etmeye çalışıyorum. Bence sriver fx güzel olabilir. ama kesinlikle max veya 2 yi tavsiye etmem. azdan çoğa sırayla kontrolü aldıkça ilerle. androlarda fena değil. deneyebilirsin.

bu arada herkes buda kim (özellikle müdavimler sorabilir).

Ben yıllar önce önce oynasmıştım şu anda aktif olarak bir kulüp antrenörüyüm.Kulübün durumu oldukça zayıf bu nedenle para almadan takımı çalıştırıyorum. ileride eler olur bilmem. Yemek masalarında il birincileri yetiştirmeye çalışıyorum. kendimce :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..