Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenis

Alper Yıldırım

Recommended Posts

Merhabalar , yüksek sempatim ve yazlığımızda bize ait bir sahanın yapılmasından kaynaklı yaklaşık bir aydır tenis oynuyorum. Biraz tenise ağırlık vermek istiyorum. İlk başlarda bir kavram karmaşası olmadı değil , toplara çok kapalı giriyordum masa tenisi oynarmışcasına :lol: İnternet bazlı biraz araştırma yaptım ama malesef bizim forum gibi canlı bir portal bulamadım (belki de var ama ben bulamadım) Ekipman anlamında bilinçli kişi sayısı az gibi. Kim ne sorsa pro raket satmaya çalışıyorlar , al alışırsın oynadıkça diye. Biraz araştırma ile Babolat Reflex 105 modelinde karar kıldım ve satın aldım. Sweet spotu geniş , hataya tahammülü olan bir raketmiş. Herhalde ilk aşama için idealdir. Belki forumumuzda tenis oynayan yada tenis hakkında bilgili olan üyelerimiz vardır diye açtım bu konuyu. Bana teknik tavsiye verebilecek yada beni istanbulda bir yere yönlendirebilecek birileri olursa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginiz için çok teşekkür ederim. İlk etapta bir sorun yaratmadı yani 1 ay boyunca ikisini de oynadım ama ileride düzeyim gelişirse iki spor arasında bir tercih yapmam gerekecek galiba. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir kaç yıldır çok az da olsa arada bir oynuyoruz, daha doğrusu oynamaya çalışıyoruz. Benim de tenis hakkında bilgim oldukça az, oyunumuz çok amatörce. Son derece güzel, eğlenceli ve oldukça zor bir spor. İkisinden birisini tercih etmem gerekseydi masa tenisini çok çok sevmeme rağmen ben tenisi tercih ederdim. Birbirini bozan sporlar olduğunu ben de duymuştum. Profosyonel düzeyde yapmayı amaçlamadığınız sürece bence her ikisine de devam edilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ramazandan sonra antreman yapabileceğim , kendimi geliştirebileceğim bir yer araştıracağım. Tenise ağırlık vermek istiyorum , gerçekten çok zevkli bir spor. Belki iki sporun birbirine ters alışkanlıklar kazandırması ihtimaline karşı birini seçmek zorunda kalırım. Ama tabiki de ne olursa olsun amatörce ikisi de sürdürülebilir :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..