Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.tt-Rating Turnuvası

Recommended Posts

8.Ağustos Pazar

saat 10:30'da 7.TT-rating Turnuvası var.

Ücretler: 10/5 TL, lastik ve top ödüllü.

Yer: Haldun Alagaş

Geç gelenler her zamanki gibi ancak seyirci olabilir.

Hakan KIRIK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılım şartları neler? lisanslı lisanssız herkes katılabiliyor mu ? önceden başvuru falan yapılması gerekir mi ?

http://www.tt-rating.com/ttrating/default.aspx

Yukarıda yazdığım siteye üye olun zamanında salona gidin katılım ücretini yatırın yeterli.

Timo Boll bile bir gaflete düşüp üye olmadan gitti. O da diğer üye olmadan gidenler gibi salonda seyirci olup sakız çiğnedi..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın ktm'nin yazdıkları doğru.

Fakat üye olmak isteyenler geldiklerinde de olabiliyorlar.

Ufak not: Oyun seviyeniz biraz iyi olsun lütfen. Yoksa ne siz ne de rakibiniz maçlardan zevk alır.

İmzamdaki linkten Facebook grubundan da takip edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tanıyamadım. İsminiz?

İsmim Özgür.Forumda yeni sayılırım.ttrating'e de yeni üye oldum.Kocaeli Gebze'den geleceğim.

Edit : Yarın gelemiyorum...

webster tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva sonuçları:

1. Hakan KARAKOÇ

2. Mehmet YILIK

3. Melikşah DEMİREL

3. Çağan DAĞISTAN

Teselli:

1. Onur MÜDERRİSOĞLU

2. Sabahattin KALAY

3. Ömer KULOĞLU

Not: desteklerinden dolayı Tuncay ARAÇ'a teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten güzel bir turnuva oldu..Her seviyeden oyuncu vardı..Salon görevlileri turnuvanın yapılmaması için gerekli tüm gayreti gösterdi..Neyse ki zar zor ikna edildiler de (İşi biraz duygusallığa! döktüler sanırım) onca kişi evine dönmek zorunda kalmadı..Turnuvayı düzenleyen Hakan abiye özverisinden ve emeğinden ötürü; Mehmet Yılık(seninle oynamak ayrı bi keyifti Mehmet abi :gulumse: ),Hakan Karakoç gibi usta oyunculara bizlere izlettikleri şahane masa tenisi için, ve son olarak da İstanbul'un her semtinden pazar sabahı olmasına rağmen kalkıp gelen tüm masa tenisi sevdalılarına çok ama çok teşekkür ediyorum..Bu tarz turnuvaların artması dileğiyle..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikli olarak, her türlü olumsuzluğa rağmen turnuvayı düzenleyen Hakan arkadaşımıza ve Pazar günü sabah saatlerinde olmasına rağmen Avrupa yakasından bir çok arkadaşımız da gelerek turnuvaya renk kattıkları için hepsine çok teşekkür ediyorum. Sürpriz sonuçlarda oldu,tabi bunda saha ve hava şartlarınında etkisi vardı.İşte tecrübe denen şeyde böyle oluşuyor. Değişik saha şartlarında adapte olabilmek.Güzel bir turnuva oldu, katılım iyiydi, çok keyif aldım. Çağan'cığım yaptığın ters vuruşlardan dolayı belim hala ağrıyor:))Oyunun bayağı ilerlemiş, tempoya aynen devam et. Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salon görevlileri turnuvanın yapılmaması için gerekli tüm gayreti gösterdi..Neyse ki zar zor ikna edildiler de (İşi biraz duygusallığa! döktüler sanırım) onca kişi evine dönmek zorunda kalmadı...

maalesef ikna olan biz olduk ve komple salonu kiralamak zorunda kaldık. Bize aslında en fazla 6 masa yeterdi. Bunun da saaati 24 TL ederdi ama mecburen 50TL/saat ödemek zorunda kaldık. Tuncay bey olmasaydı iptal olacaktı turnuva veya herkesden 15 TL toplayacaktık.

Her turnuvada Tuncay bey gibi bir abimizin olaya el atacağının garantisi olmadığından herhalde bir çözüm bulana kadar başka turnuva yapamayacağız.

Tam da katılım çok güzel bir seviyeye gelmişken ve kaliteli oyuncuları seyretme fırsatı yakalamışken bu olay kötü oldu.

Gelen herkese teşekkürler ve selamlar.

Not: Çağan'ın oyunu gelişmiş ama benim dikkatimi en çok Yunus Bedri çekti...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Yunus baya geliştirdi oyununu..Fenerbahçe veteranda hergün yaptığı antrenmanların meyvesini almaya başlamış..Akşam Yasin abi onu gelip alana kadar da veteranlarla oynama fırsatı buluyor,bu da ona maç tecrübesi katıyor..Melikşah'ın pütüründen neredeyse hiç etkilenmedi,ardarda 8-10 spin çekti..Çok güzel maç oldu açıkçası,bir ara herkes o masaya odaklandı..Maçı kaybetti ama günün kazananıydı belkide..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dereceye girenleri tebrik ederim. Benim gibi kazanacağı maçı sinirlerine hakim olamayıp kaybedenler, masaların değişik üst yüzeylerine bahane bulanlar (ben dahil :gulumse: ) olsa da değişik oyuncuların kalabalık şekilde katılımıyla gerçekleşen güzel bir turnuva oldu. Herkesin oyunu bırakıp izlediği çekişmeli maçlar oldu, özellikle Melikşah'ın oynadığı birkaç maç izlemeye değerdi. Hakan kardeşimi kazandığı birincilikten ötürü kutluyorum özellikle Mehmet Abi'yi, çok güzel sayılar izlettikleri bu maçta, yenerek büyük bir iş başardı. Organizasyonda başta sorun çıksa da salon müdürünün de ikna olmasıyla halloldu. Bence böylesi daha iyi oldu, belki birazcık daha fazla para verdik ama o kadar oyuncunun 4 masada ısınması çok zor olacaktı, içeride ki bütün masalar gerek ısınma gerekse masaların yüzeyine alışma anlamında çok faydalı oldu. Böyle bir turnuvanın düzenlenmesini sağlayan Hakan KIRIK'a çok teşekkür ederim. Kendisi turnuvaya katılmayıp iyi bir şekilde yürümesi için elinden geleni yaptı. İnşallah daha güzel masalarla daha güzel bir turnuvada buluşuruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salon müdürünün de ikna olmasıyla halloldu. Bence böylesi daha iyi oldu, belki birazcık daha fazla para verdik ama ..

Aynı şeyi sende yazmışsın; müdür ikna falan olmadı. Ticari bir şirketmişiz gibi olayı resmiyete döküp sözleşme imzalattı.

Ve birazcık fazla para diyorsun da; bir sonraki olası bir turnuvada dağıtacağımız ödül için elde para artmadı bu sefer.

Son 2 turnuva sayesinde kalan tüm paralarla 1 düzgün file ve dağıtılan ödülleri almıştık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Karakoç.. bu arada teşekkürler herkese umarım güzel maçlar izlettirebilmişizdir

Evet güzeldi, özellikle final maçı çok heyecanlıydı. Zemin kaymasaydı eminim çok daha güzel bir maç olurdu.

Vakit bulunca resimleri paylaşırım, ayrıca senin Mehmet bey ile ısınırken kısa videonuz var.

Not: bana mesaj ile e-posta adresini yollarsan sevinirim (tt-rating kaydın için , epostayı sormayı unutmuşum; ayrıca şu an oynadığın takım adını da verirsen onu da eklerim)

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..