Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avcılar Beylikdüzü Civarında Oynayacak Yer, Partner Arıyorum

eway

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, ben Engin. Avcılar'da oturuyorum.

Önceki işyerinde her öğlen arkadaşlarla muntazam olarak oynadığımız masa tenisine iş değiştirince uzunca bi süre ara vermiştim. Bu süre uzayınca bu spora olan özlem giderek arttı. Bu hasret sayesinde forumla tanıştım ;): Burdan edindiğim bilgilerle ilk combo raketimi de sipariş ettim. Orta-ileri seviye olduğumu söyleyebilirim.

Hafta sonları Bayrampaşa veya Haldun Alagaş'a gitmeyi düşünüyorum ama bu civarlarda oynayacak arkadaş ve yer varsa hafta içi akşamları da oynayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizi Bayrampaşa spor kompleksine bekleriz. İlk günlerde bir arkadaşınızla gelmenizi tavsiye ederim. Sadece ortamı görmek için her zaman gelebilirsiniz. Yerimiz her zaman var.

İlk günlerde yabancılık çekmemeniz için bir arkadaşınızla gelmenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

veya Haldun Alagaş'a gitmeyi düşünüyorum ama bu civarlarda oynayacak arkadaş ve yer varsa hafta içi akşamları da oynayabiliriz.

Ben veya arkadaşlar haftanın 3-4 günü Haldun Alagaş'tayız.

Orta-ileri seviyesiniz demekki.... Görmek isteriz.

Haftaiçi nerdeyse her akşam salonda bizden birileri var.

Haftasonu ise duruma göre...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben veya arkadaşlar haftanın 3-4 günü Haldun Alagaş'tayız.

Orta-ileri seviyesiniz demekki.... Görmek isteriz.

Haftaiçi nerdeyse her akşam salonda bizden birileri var.

Haftasonu ise duruma göre...

Hakan bey walla yaptığınız Rize'deki forum turnuvasını gıptayla takip ettim. Orada ben de olabilmek isterdim.

Malum hafta içi çok ters kalıyo Haldun Alagaş. Belki bir Cuma günü akşamı karşıya geçersem uğrayabilirim veya haftasonu. Bu yakınlarda haftasonu yeni bir TT-rating turnuvası yaparsanız müsait olursam kesin katılmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam arkadaslar ben karamanda genc erkeklerde yarısıorum su anda ıstanbuldayım mısafır olarak geldım ve burada da oynamak ıstıyorum oyun sevıyem ıyı mısafır kabul eden arkadaslar varsa heryere gelebılırım partnerım yok yardımcı olursanız cok sevınırım oynamak ıcın can atıyorum raketım malzemelerım herseymı yanmda getrdım sımdıden tesekkurler cevap beklıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

su anda beylıkduzundeyım ama oynanacak yerlere gelebılırım sadece ıyı bır partnere ıhtıyacım var yardımcı olursanız oynayabılırsek sevınırım

bizim sitede masalar var ama

sanırım kalite açısından sizi tatmin etmeyebilir.

ayrıca ben de orta seviyeden arkadaş arıyorum.

beykent-gürpınar arasında parlamenterler sitesi.

gelen olursa beklerim. 0505 468 2960

gelmeden önce randevulaşalım tabiki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhabalar,

beylikdüzünde ikamet ediyorum , lisanslı masatenisini çok seven arkadaşlarla beraberce belirlediğimiz gün ve saatlerde antrenman yapmak istiyorum.mesajlarınızı bekliyorum. (gokberem@hotmail.com)

tşk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest mustafa sari

merhabalar,

beylikdüzünde ikamet ediyorum , lisanslı masatenisini çok seven arkadaşlarla beraberce belirlediğimiz gün ve saatlerde antrenman yapmak istiyorum.mesajlarınızı bekliyorum. (gokberem@hotmail.com)

tşk

isterseniz randevulaşalım parlamenterler sitesinde bir ortamımıza bakın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar merhaba

bende çok iyi bilmemekle birlikte eli yatkın olan bir oyuncuyum.

uzun zamandır oynamamıştım ama geçen günlerde bir iki kez raket aldım elime

ve çok da soğumadığımı farkettim :) avcılarda oturuyorum.yazılarınızı okudum biraz

avcılarda bu marmara'dan başka oynayacak yer var mı yoksa genelde avcılarlı oyuncular orada mı toplanıyor?

dernekle ilgilli birşeyler gördüm acaba böyle bir dernek varmı?

en kısa zamanda bende rutin antremanlara başlamak istiyorum.beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...

arkadaşlar merhaba,

beylikdüzündeyim bende. Avcılar marmara spor kompleksinde orta derecede antreman yapabileğim

oyuncular arıyorum. Mesaj gönderirseniz sevinirim.

msn/mail aryz64@msn.com

merhaba,

ben de beylikdüzündeyim. Ararsanız masa tenisi oynama fırsatı bulabiliriz

0530 372 80 47

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

buluşan oynayan varmı burada :)

bende ihlas marmara evleri 1. kısımda oturuyorum. :D Ayrıyetten fatih üniversitesine pazartesi ve cuma günleri gelebilen olursa okulda da oynarız toplam 5-6 masa var :) tavan yüksekliği derseniz şöyle anlatayım; tavanı vurmak için calibra lt plus lastik ve clipper cr tahta ile tavanı vuramadık :D okadar yüksek yani :) ama masalar butterfly falan değil :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Değerli masa tenis severler,

sizin de bildiğiniz gibi masa tenisi oynanacak profesyonel yer bulunduğumuz bölge itibariyle çok az. Onun için Beylikdüzü,Büyükçekmece,Mimarsinan, Mimaroba ve Sinanoba yakınlarında ikamet eden masa tenisi severler olarak temmuz 2012 itibariyle Mimarsinan Koleji kompleksinde yeni masa tenisi spor salonu kurmuş bulunmaktayız. 1 adet joola masa 2 adet donic ve 3 adet voit platinium zero masamız bulunmaktadır ayrıca 1 adet masa tenisi robotu bulunmaktadır. Hafta arası 17.00-22.00 Hafta sonu 10.30 - 22.00 açık olacaktır. Daha fazla bilgi için beni arayabilirsiniz UĞUR AYHAN KALKANLI 0531 379 0007

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..