Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmirliler Hadi Formu Canlandıralım

Guest bucali_tam35

Recommended Posts

slm,izmirde oturan ve partner arayan arkadaşlar..! burada partnerimizi bulabilir mümkün olursa gruplar bile oluşturabiliriz..

Merhaba sevgili Bucalı kardeşim, birkaç gün sonra,bir aksilik çıkmaz ise İzmir deyim..Ben de bir Buca Eğitim mezunu olarak sizinle tanişmak ve gönül verdiğimiz masa tenisi sporunu sadece yapmaktan ziyade ,güzel İzmir imizde nasıl yayabilirizi de görüşmek isterim..Çabalarınızdan ötürü teşekkürler..Selamlar..

Tel: 05052597683(t.cell)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb ersun abi, bursada bu güzel sporu yaptığın halde izmirdede bir çaba içerisinde olman beni çok mutlu etti.. tam olarak geleceğin gün belli mi? ben alsancakta güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım, oluşacak günlerin boşluğunda seninle tanışmak isterim.. saygılar.. bu arada temas kurmak isteyen arkadaşlar olursa, tel; 0506 621 14 89

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Aslında ne yazmam gereketiğini düşündüm.Ancak İzmir ve masatenisi ile ilgili olarak www.izmirmasatenisi.org sitesini ziyaret etmeyi bile düşünmeden Masatenisini sadece oynamak ve partner anlayışında gören bu arkadaşlarımıza söyleyecek sözüm yok.Hasanağa spor salonu İzmir Büyükşehir Belediyesi spor kulübü tasarrufu altındadır.

Eğer uzun soluklu ve bu sporun İzmir de yerini bulmasını istıyor iseniz..Bireysel düşünmeyim derim

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam aydın hocam, yazdıklarınıza yürekten katılıyorum, fakat bizim amacımız bu forumdaki arkadaşlarla bir araya gelip hem bu güzel sporu yapmamız hemde güzel izmirimizde bu sporu nasıl yücelte biliriz anlayışıyla toplanmaktayız. unutmayın ki bir kıvılcım heryeri sarmalıyabiliyor.. bununda tek çözümü bana sorarsanız yüz yüze forumdaki izmirli arkadaşlarla görüşmektir, saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese iyi akşamlar bende masa tenisini severek oynayan bir amatörüm Aydın abinin izmirmasatenisi org sitesindeki emek ve gayretleri tartışılmaz ama ben ve benim gibi amatör oynayıcılar ne yapabilirki bu yüzden bende bu konuda Bucalı_tam35 arkadaşımıza katılıyorum mümkün olduğu kadar bir araya gelinip hem oynayıp hem ne yapabilirizi tartışıp istişare etmek bizler için en güzeli sanırım bende Bozyakada oturuyorum işyerimde Gaziemirde oraya yakın Görece diye bir beldede spor kompleksinde 4 adet masa var oraya gidiyorum fırsat buldukça eğer zaman ve mekan uygun olursa buluşmak ve tanışmak vede tabiki oynamak bende çok isterim.Tekrardan herkese iyi geceler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet çok haklısın murat abi, yalnız aydın hocamızda izmirli arkadaşlarla bir buluşma içerisinde, izmir ve çevresinde oturan arkadaşlar izmirmasatenisi org sitesini ziyaret ederlerse bence kapsamlı bir buluşma neden olmasın..! kerkeze çabalarından dolayı çook teşekkür ediyorum, ee aydın hocam sendende şööyle bol spin li bir atak bekliyoruz organizasyon için :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili MUstafa cepten aradım ama duymadın heralde bu arada istersen ilk startı biz verelim ben yarın için her vakit uygunum sanada uyan bir zamanda senin dediğin hasan ağa bahçesinde buluşup oynayabiliriz hemde elinin pasını atmış olursun ben çok iyi değilim ama idare edersin artık.Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cumartesi günü murat beyle saat 12 civarında nasipse buca hasan ağa da buluşucaz, gelmek isteyen arkadaşlar buraya mesajlarını bırakabilirler, saygılar

Arkadaşlar merhaba,geçen hafta arabamı sattığım için(tamda tatil üzeri.. :gulumse:) aranıza katılamadım,fakat yarın bir aksilik olmaz ise yeni bir araba bulduk gibi..Eğer resmi işleri yetişirse; cumartesi aranızda olmak isterim..Eğer olmazsa sizlere iyi eğlenceler..Nasıl olsa ağustos sonuna kadar oralardayız..Daha nice buluşmalara diyelim..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..