Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bayrampaşa Spor Kompleksinde Oynayacak Parnter

Guest Robin

Recommended Posts

Bayrampaşa Spor Kompleksinde oynayacak partner arıyorum. Orta Seviyede bir oyuncuyum . Partnerimde Düşük veya Orta Seviyede olabilir. Haftada 5 gün orda olacağım.Tanışmak isteyenler oraya gelebilir yada özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her salon için açılmış konu var zaten..Oradan devam etmek daha iyi olur..Herkes partner bulmak için konu açınca karışıklık oluyor..Zaten partner bulmak için konu açmaya gerek yok..Bayrampaşa'ya takılan benim de dahil olduğum bir grup var zaten..Alt seviye ,orta seviye,üst seviye,her gruptan oyuncu mevcut anlayacağınız..Gelirseniz ve oynamak isterseniz kimse sizi geri çevirmez kolay kolay..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar sizcede sakıncası yoksa bende size katılıp oynamak isterim.Çalışma şartlarına göre bu aralar cuma günü müsaitim ama sonra degişme ihtimali var.yani hafta sonları çalışıyorum uygun zaman olursa oynayalım diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Bayrampaşa'da oynayan 3-5 kişilik bir veteran grup kaldı..Onlarda sabahtan akşama kadar kendi aralarında dönerler..Eşli maç yaparlar,tekli maç yaparlar vs..Anlayacağınız antrenman partneriniz yoksa oraya gidip zaman öldürmenin bir anlamı yok..Bu oyuncularla oynayıp çok değişik toplara alışma şansınız olur ama eliniz düzelmez..Kısacası amacınız antrenman yapmaksa partnersiz gitmeyin,maç yapmaksa daha uygun bir ortam bulamazsınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya ben partner bulamıyorum zaten oynayacak yer çok var yurdumda bile masa var ama antreman yapacak birileri yok. onları beni maça kabul etse de olur ama istemezler muhtemelen.neyse artık istanbulda da masatenisi oynama imkanı yokmuş ne diyelim artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hemen pes etme..Kimse anasının karnından masa tenisçi olarak çıkmıyor..Azmetmeden birşeyleri elde etmek işin kolayına kaçmak olur..Bu sporu gerçekten seviyorsan her türlü imkansızlığa rağmen keyif alarak yapmalısın..Partner sıkıntısı herkes için var aslında..En azından belli seviyeye gelememiş tüm amatör oyuncular için mevcut bu sorun..İstanbul'da faaliyet gösteren dernekleri tek tek ziyaret edip kendi seviyene uygun partnerler hangi dernekteyse oraya devam edebilirsin..Elin belli bir düzeye geldikten sonra partner sıkıntısı yaşamazsın,bir zamanlar senle oynamak istemeyenler senle oynamak için sıraya girerler sonra :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi zaten benim şişliye bile gitmem 1.5 saatimi alıyor. ups gitmem 3 saat, karşıya gitmem 4 saat, yani sabahtan derslerim var. tüm günüm boş olsa ona harcarım ama yok.

çok topla antreman yaptım geçen gün oyuncu bulamamktan. yani varda oynamıyorlar değil kimse yok üniversitede. oynamayı bilen bi kaç kişi de gelemiyor.

yani düzenli oynayacak bir arkadaş bulsam ona öğretmeye başlayacağım ama zor. neyse artık. seneye karşıya daha yakın bi yerlere gelirse yurdum gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boğaziçi üni. kilyos yurdu

boğaziçi takımı, 2008'de marmaris'te düzenlenen üniversiteler şampiyonasına katılmıştı diye hatırlıyorum. istersen spor koordinatörlüğü ile ya da direk takım sorumlusu kimse onunla konuş. madem bu kadar isteklisin, onlarla vakit geçirerek kendini geliştirebilir, hatta takımla beraber maçlara gidebilirsin. hemen pes etme derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hemen pes etme..Kimse anasının karnından masa tenisçi olarak çıkmıyor..Azmetmeden birşeyleri elde etmek işin kolayına kaçmak olur..Bu sporu gerçekten seviyorsan her türlü imkansızlığa rağmen keyif alarak yapmalısın..Partner sıkıntısı herkes için var aslında..En azından belli seviyeye gelememiş tüm amatör oyuncular için mevcut bu sorun..İstanbul'da faaliyet gösteren dernekleri tek tek ziyaret edip kendi seviyene uygun partnerler hangi dernekteyse oraya devam edebilirsin..Elin belli bir düzeye geldikten sonra partner sıkıntısı yaşamazsın,bir zamanlar senle oynamak istemeyenler senle oynamak için sıraya girerler sonra :))

IBB'de dün akşam 11 kişi vardı Çağan. 2 aydır uğramıyorsun. Bir ara seni de bekleriz.

Oynamak isteyen hiç her seviyeden kişi mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynamaya gelebilirmiyim ben de ? hangi günler ve hangi saatlerde oyuncu oluyor.

ibb nin adresini verebilir misiniz?

Hafta içi hergün saat 19:30'dan saat 22'ye kadar Bayrampaşa spor kompleksi masatenisi salonu günlük 10 TL aylık 60 TL ücret karşılığı halka açıktır.

Bayrampaşa spor kompleksine en hızlı metrobüsle gelebilirsin. Metrobüse zincirlikuyudan binip Edirnekapı durağında ineceksin. Yukardaki metroya geçip Rami durağında ineceksin. Metrodan indikten sonra metronun devam ettiği tarafan yukarı çıkıp ilerden okulun sol tarafondan dümdüz yolu takip edeceksin. Oradan 5 dk kadar yürümüş olduktan sonra Bayrampaşa spor kompleksi karşına çıkacaktır. Ben hergün Beşiktaş'tan bu yolu takip ederek gidiyorum. Yaklaşık 45-50 dk sürüyor.

Gelirken arkadaşınla gelmeni tavsiye ederim. İlk geldiğinde oynayacak kimse bulmakta zorluk çekebilirsin çünkü herkes arkadaşı veya grubu ile geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Her salon için açılmış konu var zaten..Oradan devam etmek daha iyi olur..Herkes partner bulmak için konu açınca karışıklık oluyor..Zaten partner bulmak için konu açmaya gerek yok..Bayrampaşa'ya takılan benim de dahil olduğum bir grup var zaten..Alt seviye ,orta seviye,üst seviye,her gruptan oyuncu mevcut anlayacağınız..Gelirseniz ve oynamak isterseniz kimse sizi geri çevirmez kolay kolay..

Merhaba , Bayrampaşa da oturuyorum , fena sayılmam . Müsaitseniz oynamak isterim düzenli olarak. 0538 796 20 47.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..