Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Ebenholz 7

Recommended Posts

Bence de sert, hızlı, kontrolü zor bir tahta. Ben üzerine 39 derece tuninglenmiş h3 takmıştım. Bazı vuruşlarda istediğim spin veremeden top raketten çıkmış oluyordu. Benim o raketi kullanmam için solüsyon etkisi az olan yumuşak bir lastikle oynamam lazım. Stiga gerçekten o tahtayı yaparken iyi iş çıkarmış. Gerçekten su bazlı dönemi için yapılmış. Üzerine eski lastiklerden mesela sriver, sriver fx, mendo gibi lastikleri 1 kat su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırdığınızda sanki solüsyon sürmüş gibi oynayabilirsiniz. Ebenholz 7'deSu bazlı lastiklerle oynayabilmek için profesyonel düzeyde bir oyuncu olunması gerektiği düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende biraz denemiştim kışın denedim herhalde en sevmedigim özelligi bana göre agır gelmesi öyle deli gibi hızlı atan bir tahta degil ben pekte stiga tahtaların verdigi hissi cok sevmedigimden sarmamıstı stiga tahtaları seviyorsan ve agırlıgı beni etkilemez diyorsan dene derim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben piyasaya çıkmadan (seri üretime başlamadan) ilk numunelerden birini almıştım. (Zaten bir daha da bırakamadım) Tek beğenmedim yanı tahta çok ağır, (bendeki 94 gr). İki taraftan da tenerg taktınmı raket iyice ağırlaşıyor, bu yüzden bh' de daha hafif lastik kullanmaya özen gösteriyorum,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..